Bartoszyce

Opis ośrodka

Witamy w Bartoszycach !!!!


Piłkarskie Przedszkola Legii Warszawa to część ogólnopolskiego projektu "Legia Soccer Schools", mający na celu edukację dzieci w wieku przedszkolnym w zakresie kształtowania prozdrowotnych nawyków poprzez propagowanie aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe dopasowane do wieku uczestników.

Już od września zapraszamy do naszego Ośrodka gdzie każdy będzie mógł miło i aktywnie spędzić czas stawiając swoje pierwsze kroki w świecie piłki nożnej.

Najważniejsze założenia Piłkarskich Przedszkoli Legia Soccer Schools:

- kształtowanie poprzez zabawę prozdrowotnych nawyków sportowych,
- rozwijanie wyobraźni i kreatywności,
- aktywizacja sportowa dzieci mająca na celu podniesienie poziomu sprawności fizycznej,
- nauka postawy fair play oraz wzajemnego szacunku,
- wzmacnianie relacji między opiekunami i dziećmi z wykorzystaniem zabaw i gier z elementami piłki nożnej,
- nauka wspólpracy,
- MILE SPĘDZONY CZAS I DOSKONAŁA ZABAWA!!!!

Projekt "Przedszkola Piłkarskie LSS" zakłada prowadzenia zajęć w grupach do 15 osób z wykorzystaniem wyposażenia placów treningowych. Podczas zajęć dzieci , przebywająć pod opieką trenera oraz asystentki, wkraczają w zaczarowany świat bajek i opowieści, w którym bawią się a przy okazji poznają zasady współpracy i gry w mini piłke nożną.
Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowana kadrę trenerską dobraną na podstawie szkoleń i selekcji w Akademii Piłkarkiej Legii Warszawa. Bazując na ich doświadczeniu oraz programie zajęć stworzonym specjalnie dla najmłodszych macie Państwo pewność że Wasze pociechy trafiły w odpowiednie miejsce gdzie przeżyją niezapomniane chwile.

Zapisz swoje dziecko już teraz i podaruj mu niepowtarzalną szansę obcowania z piłką nożną i mistrzowską zabawą z Legią Warszawa !

Zajęcia sportowe dla dzieci urodzonych w latach

2014-2018


Zapisz swoje dziecko:


http://panel.legiasoccerschools.pl
MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube