Bartoszyce

AKTUALNOŚCI

2023-04-04 15:05

Piknik piłkarski Legia Soccer Schools w Bartoszycach

Autor: http://bosir.pl/

Głośno niczym na piłkarskim stadionie było w niedzielę 2 kwietnia 2023 r. w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowackiego w Bartoszycach, gdzie sześć dziecięcych drużyn zagrało w I Turnieju Legia Soccer Schools.

Nikt nie zapisywał tutaj wyników, ani nie prowadził klasyfikacji. Liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i czas spędzony na boisku. Zresztą dla głównych aktorów tego wydarzenia – chłopców i dziewczynek z roczników 2017 i młodszych – był to często pierwszy kontakt z piłkarskim meczem.

 

W turnieju zagrało sześć drużyn. Swoje zespoły wystawiły Legia Soccer Schools Bartoszyce, Victoria Bartoszyce, Pisa Barczewo, Polonia Lidzbark Warmiński, Pomarańcze Korsze oraz Legia Soccer Schools Elbląg.

 

O wspaniałą atmosferę na trybunach zadbali rodzice, którzy żywiołowo reagowali na boiskowe wydarzenia. W międzyczasie mogli oni również wziąć udział w konkursach, którego nagrodami były bilety na mecze Legii Warszawa.

 

Każdy uczestnik niedzielnego turnieju otrzymał pamiątkowy medal. Przybił także „piątkę” z maskotkami – Miśkiem Kazkiem oraz Bartłosiem.

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube