Trenuj w Legii! Wiosenny nab... Obozy Legii Lato 2023 - rusz... PKN ORLEN partnerem Fundacji...

AKTUALNOŚCI

2023-04-04 12:27

Janek - kolejny zawodnik z Legia Soccer Schools do Akademii!

Autor: Legia Soccer Schools Fot. Archiwum rodzinne / legia.com / Łukasz Haraźny

Transfer do Akademii Legii Warszawa to marzenie wielu młodych zawodników grających w Legia Soccer Schools. Marzenia trzeba spełniać a obecność w naszym programie piłkarskim to najlepsze miejsce by to robić. Właśnie to udało się kolejnemu zawodnikowi Legia Soccer Schools: Jankowi. Wielkie gratulacje!

Janek, urodzony w 2014 r. i związany od lat z programem piłkarskimi w Legia Soccer Schools uczyni kolejny krok w piłkarskiej edukacji już w strukturach Akademii Legii w drużynie z rocznika 2013 a więc w roczniku o rok starszym.

 

Jan od 2020 roku trenował w Szkołach Piłkarskich Legii w ośrodku w Brwinowie (www.Brwinow.LegiaSoccerSchools.pl) a od roku cyklicznie pojawia się na dodatkowych treningach w Centrali naszego Klubu - przy Ł3.

 

Legia Soccer Schools po raz kolejny okazała się świetną platformą dla rozwoju zawodników. Dzieci dzięki kompleksowej opiece i fachowym zajęciom prowadzonym w wielu ośrodkach Legia Soccer Schools w całej Polsce, awansują do struktur Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa, gdzie w ligowych rozgrywkach będą miały możliwość regularnej rywalizacji z najlepszymi rówieśnikami z Polski.

 

To nie jedyne przykłady tego typu awansów. Ostatnio do Akademii awansowali Oskar i Krzyś - czytaj tutaj. Jak to działa? Przeczytacie tutaj - klik.

 

Jankowi życzymy powodzenia a gratulacje składamy także na ręce trenerów z Legia Soccer Schools Brwinów!

 

TRENUJ W LEGII - ZAPISZ SWOJE DZIECKO - KLIKNIJ

 

A tak Janek prezentuje się "w akcji":

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube