26 maja 2024 - Uroczysty tre... Zapisz się na Uroczysty Tren... Legia Soccer Schools: dziesi...

AKTUALNOŚCI

2023-03-26 08:06

Oskar i Krzyś: z Legia Soccer Schools do Akademii!

Autor: Legia Soccer Schools Fot. ProTurnieje, Łukasz Haraźny

Transfer do Akademii Legii Warszawa to marzenie wielu młodych zawodników grających w Legia Soccer Schools. Marzenia trzeba spełniać a obecność w naszym programie piłkarskim to najlepsze miejsce by to robić. Właśnie to udało się kolejnym dwóm naszym adeptom: Oskarowi i Krzyśkowi, którzy na stałe przenoszą się do Akademii! Wielkie gratulacje!

Obaj związani od lat z programami piłkarskimi w Legia Soccer Schools uczynią kolejny krok w piłkarskiej edukacji już w strukturach Akademii Legii w drużynie z rocznika 2012.

 

Oskar zaczynał w 2017 roku w Przedszkolach Piłkarskich Legii (więcej tutaj) by potem trenować w Szkołach Techniki (więcej tutaj) oraz Szkołach Piłkarskich (więcej tutaj). Krzyś związany jest ze Szkołami Techniki oraz Szkołami Piłkarskimi. 

 

Legia Soccer Schools po raz kolejny okazała się świetną platformą dla rozwoju zawodników. Dzieci dzięki kompleksowej opiece i fachowym zajęciom prowadzonym w wielu ośrodkach Legia Soccer Schools w całej Polsce, awansują do struktur Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa, gdzie w ligowych rozgrywkach będą miały możliwość regularnej rywalizacji z najlepszymi rówieśnikami z Polski.

 

To nie jedyne przykłady tego typu awansów. Jak to działa? Przeczytacie tutaj - klik.

 

Krzyśkowi i Oskarowi życzymy powodzenia, następcy już trenują w Legia Soccer Schools! 

 

TRENUJ W LEGII - ZAPISZ SWOJE DZIECKO - KLIKNIJ

 

A tak chłopaki prezentują się "w akcji":

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube