Zaleszany

SZTAB TRENERSKI

Starannie wyselekcjonowana kadra trenerska to osoby, które na co dzień prowadzą zajęcia piłkarskie, wspierają chęć do ruchu młodych chłopców i dziewczynek i dają szansę na przeżycie niezapomnianych chwil.

Nasi trenerzy zostali przeszkoleni przez kadrę trenerską Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa i otrzymali akredytację do prowadzenia zajęć z naszymi uczestnikami:-).

Marek Karaczun- posiadający uprawnienia kl. I, trener klubu "Arka" Gdynia"- wychowankowie: Maciej Faltyński, Grzegorz Niciński (zawodnicy ligowi), trener klubu "Baltyk Gdynia- wychowanek: Andrzej Bledzewski (zawodnik ligowy reprezentant kraju mistrz Eurpy U16).
Grał w reprezentacji Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w roczniku 77/67(zloty medal na turnieju finałowym w Kozienicach). Trener w  Szkole Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku: wychowankowie: Łukasz Nawotczyński, Łukasz Mierzejewski, Karol Piątek, Sebastian Mila (zawodnicy ligowi, vice- mistrzowie i mistrzowie Europy reprezentacji młodzieżowych), L. Mierzejewski, S. Mila- członkowie seniorskiej reprezentacji Polski. Grał w Reprezentacji Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w roczniku 89 (IV miejsce na turnieju finałowym w Legnicy). Trener młodzieży w klubach Lechia-Polonia Gdańsk oraz Polonia Gdańsk. Pracował z seniorami: Bałtyk Gdynia - II liga, Bytovia Bytów - III liga, na MOSiR Pruszcz Gdanski - IV liga, Lechia-Polonia Gdansk - III liga. 

 

Grzegorz Adamski - posiadający od 23.02.2013 kwalifikacje UEFA B Licencja PZPN nr 000015002.Specjalizuje sie w  piłkarskim szkoleniu dzieci i młodzieży. Od 6 lat społecznie prowadzi z sukcesami dwie drużyny chłopców i dziewczynek w wieku od 8-13 lat w miejscowości Turbia. Corocznie jest współorganizatorem Amatorskiej Ligi Dziecięcej Piłki Nożnej. Dodatkowo prowadzi amatorską drużynę Old Boy 40+ Turbia.
Stale podnosi swoje umiejętności biorąc udział w konferencjach i szkoleniach organizowanych przez PZPN

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube