PODWARSZAWSKIE TRÓJMIASTO OGRODÓW

Opis ośrodka

Opis ośrodka


Projekt Legia Soccer Schools (LSS PTO) zlokalizowany w Podwarszawskim Trójmieście Ogrodów powstał w 2016 roku. Ośrodek składa się z trzech zintegrowanych ze sobą członów:

1.Przedszkola piłkarskiego
2.
Szkoły Piłkarskiej

3.Szkoły techniki

Oferta ośrodka LSS PTO skierowana jest do dzieci i młodzieży z terenu Podkowy Leśnej, Brwinowa i Milanówka czyli trzech gmin tworzących Podwarszawskie Trójmiasto Ogrodów.

Baza treningowa ośrodka znajduje się w Brwinowie. Wiosną i latem treningi prowadzone są na świeżym powietrzu na trzech obiektach: 2 boiskach ze sztuczną murawą i jednym boisku trawiastym. Zimą zajęcia odbywają się w nowoczesnej, ogrzewanej hali pneumatycznej na boisku ze sztuczną murawą.

Ważnym wyróżnikiem funkcjonowania szkoły piłkarskiej LSS PTO jest współpraca z Akademią Piłkarską BKS Naprzód Brwinów. Dotyczy ona zarówno spraw organizacyjnych, sportowych i marketingowych, jak też współpracy kadry trenerskiej. Dzieci uczestniczące w zajęciach szkoły piłkarskiej LSS mają możliwość uczestniczenia w rozgrywkach ligowych MZPN w barwach klubu AP BKS Naprzód. Po zakończeniu szkolenia w Legia Soccer Schools młodzi zawodnicy mogą dodatkowo kontynuować treningi pod okiem wykwalifikowanej i starannie wyselekcjonowanej kadry trenerskiej AP BKS Naprzód Brwinów (trenerzy mają zapewnione merytoryczne i szkoleniowe wsparcie Legii Warszawa).

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube