Mława

AKTUALNOŚCI

2020-06-25 15:30

Trenuj w Legii podczas wakacji!

Autor: Koordynator Legia Soccer Schools Mława

Pomimo wakacji my nie zwalniamy tempa i mamy dla Was pomysł na aktywne spędzenie lata! Nasi najmłodsi legioniści będą mogli uczestniczyć w zajęciach Przedszkoli Piłkarskich oraz Szkół Techniki, które będziemy organizować w Mławie w terminach: 4, 5, 11, 12 lipca. Zapisz się już teraz i dołącz do wielkiej Rodziny Legia Soccer Schools!

Propozycja zajęć wakacyjnych przeznaczona jest zarówno dla aktualnych uczestników naszego programu jak i dla tych, którzy chcieliby dołączyć do naszej wielkiej Rodziny Legia Soccer Schools. Do zajęć w standardowym trybie wrócimy od nowego sezonu, we wrześniu. Zapraszamy do zapisów!

 

Dodatkową atrakcją dla każdego kto zapisze się na zajęcia wakacyjne będzie otrzymanie zaproszeń na mecz Legii Warszawa (termin wykorzystania zaproszenia w zależności od możliwości) na Stadionie przy Łazienkowskiej 3!

Harmonogram zajęć:

Przedszkola piłkarskie, Szkoła Techniki 

Mława:
- Zajęcia w SOBOTY, w terminach: 4 lipca, 5 lipca, 11 lipca,12 lipca. 

W jaki sposób dokonać zapisów?:
1. Logując się na konto opiekuna przez adres http://panel.legiasoccerschools.pl gdzie loginem jest Państwa adres mailowy.
2. Po zalogowaniu klikacie w przycisk „Sklep Legia Soccer Schools” i wybieracie nazwisko zawodnika, którego zamierzacie zapisać na wakacyjne zajęcia.
3. Wybieracie z listy produkt „Zajęcia wakacyjne” w odpowiedniej lokalizacji i akceptujecie zakup kliknięciem „Zamawiam” na dole strony.
5. Wybrane produkty są doliczane do salda zawodnika, a historię zamówień i co było zamawiane możecie zobaczyć w widoku „Płatności” w tabelce „Produkty”.
6. Płatności dokonujecie Państwo na to samo, indywidualne konto zawodnika, którego dotychczas używacie do opłacenia abonamentu za treningi.

Uwaga: Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wniesienie opłaty miesięcznej w wysokości zaproponowanej dla wybranego ośrodka treningowego oraz akceptacja Regulaminu zajęć.
Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia Przedszkoli przeznaczone dla dzieci w wieku 3-7 lat.
Zajęcia Szkół Techniki przeznaczone dla dzieci w wieku 6-14 lat.


Regulamin zajęć Przedszkoli - kliknij tutaj.
Regulamin zajęć Szkół Techniki- kliknij tutaj.

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube