Kozienice

AKTUALNOŚCI

2020-09-02 07:30

Super kibice Legii

Autor: sstrus

 
Hej #Kozienice
 
 

Przedstawiamy Wam Piotrka, Patryka, Klaudiusza, Bartosza, ich rodziców Ewe i Piotra oraz ich krótką historie o kibicowaniu Naszej (L)

 

Wszystko zaczęło się od taty – Piotra, który jako młody chłopak razem z kolegą pojechali na swój pierwszy mecz. Piotr wspomina: …”Pojechaliśmy do Warszawy na mecz Legia – Spartak Moskwa w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Było okrutnie zimno i niestety nie zdążyliśmy na ostatni autobus do Kozienic. W konsekwencji noc spędziliśmy na Dw. Zachodnim…”. 

 

…”Pierwszy wspólny rodziny wyjazd na mecz - odbył się w 2010 r. Niestety wynik był zły, gdyż na jeszcze budowanym stadionie Legia przegrała 0:2 z GKS Bełchatów…” wspomina tata.

Od momentu kiedy najmłodszy syn skonczyl 3 lata (2017 r) nie opuścili żadnego spotkania przy Ł3! Gdy nadchodzi dzień meczowy, to wszyscy razem przemierzają 120 km do stolicy i z powrotem.
 
Gdy 2017 roku wystartowało Piłkarskie Przedszkole Legii w Kozienicach - rodzice z miejsca zapisali dwóch najmłodszych synów Patryka i Piotrka, którzy do dziś trenują w Legii. Na uwagę zasługuje fakt, że chłopcy opuścili w ciągu całego okresu 2-3 zajęcia :)
 
Brawa i szacunek dla Was. Brawo Kozienice!
 
 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube