Biała Podlaska

AKTUALNOŚCI

2022-01-16 17:23

Otwarcie ośrodka w Białej Podlaskiej!

Autor: Biała Podlaska Fot. Karolina Hołownia

Otwarcie piłkarskiego przedszkola w Białej Podlaskiej! Piłkarskie zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci i rodziców. Co warte podkreślenia w otwartym treningu udział wzięły zarówno dziewczynki jak i chłopcy (3-8 lat) i wspólnie bardzo dobrze się bawili.

 - Dzieci które biorą udział w naszych treningach chcą wracać dopytują rodziców o kolejne zajęcia. To cieszy - mówi Kamil Kocoł Koordynator Projektu.  

 

Otwarcie Legia Soccer School stało pod znakiem wspólnej zabawy i pozytywnych emocji. 

Tort w barwach Legii Warszawa oraz miś Kazek umiliły czas podopiecznym piłkarskiego przedszkola.

 Trening Przedszkolaków Legia Soccer School

 

- Każdy nowy ośrodek Legia Soccer Schools na mapie Polski niezmiernie nas cieszy. Tym razem zawitaliśmy do naszych przyjaciół z Białej Podlaskiej i tu zaczynamy budować piękną przygodę dzieci z Białej z piłką nożną i naszym Klubem. Zapraszamy wszystkich na treningi i życzymy świetnej zabawy – powiedział Adam Orlikowski z Legia Soccer Schools.

 Dobra zabawa na treningu Legia Soccer School

- Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w otwarcie Przedszkoli Piłkarskich Legii Warszawa w Białej Podlaskiej. Szczególnie tym najmłodszym zawodniczkom i zawodnikom oraz ich rodzicom, którzy pojawili się na dzisiejszym treningu. Jestem przekonany, że co zajęcia będzie nas tutaj coraz więcej – dodał Marcin Harasimowicz z Legia Soccer Schools.

 

Galeria zdjęć pod linkiem

https://www.legiasoccerschools.pl/album/otwarcie-osrodka-w-bialej-podlaskiej-fot-karolina-holownia-1075

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube