Kozienice

AKTUALNOŚCI

2017-07-28 21:18

Hej Kozienice! Zaczynamy!

Autor: Legia Soccer Schools Kozienice

Dołącz do Nas i i zostań członkiem wielkiej społeczności Legii Warszawa. Już 23 września otwieramy nowe Przedszkole Piłkarskie Legii Warszawa w Kozienicach.

Zapraszamy dziewczynki i chłopców już od 3 do 7 roku życia, które będą rozwijać swoją sportową pasję pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej i chcą rozpocząć piłkarską przygodę w najbardziej utytułowanym polskim klubie - Legia Warszawa. 

Piłkarskie Przedszkola to pierwszy etap procesu szkolenia przygotowanego i koordynowanego przez klub Legia Warszawa. 

 

Dzięki odpowiedniej liczebności grup (do 15 os.) oraz bogatemu wyposażeniu placów treningowych, każde dziecko może liczyć na pełne wsparcie zarówno pod kątem pomocy w czasie piłkarskich zadań jak i rozwijania talentów, które drzemią w każdym małym człowieku.

 

Zajęcia będą odbywać się w soboty na boisku i hali sportowej zlokalizowanej przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 4 w Kozienicach (ul. Nowy Świat 24) 

 

Koszt zajęć to 130 zł/miesięcznie + opłata rejestracyjna 199 zł. Każde dziecko w ramach tej kwoty otrzymuję zestaw do trenowania (koszulka, spodenki, skarpety) na sezon 2017/18. 

W przypadku września - opłata zostaje zmniejszona o 50% i będzie wynosić 65 zł z względu na tylko 2 zajęcia (23.09 i 30.09)

 

Uwaga: Liczba miejsc w Piłkarskich Przedszkolach jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy.


Formularz rejestacji dziecka jest dostępny TUTAJ. Należy wybrać opcję Przedszkola Piłkarskie 3-7 lat i znaleźć na liście Kozienice :-)

 

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube