Kozienice

AKTUALNOŚCI

2017-09-25 19:01

Hej Kozienice - zaczeliśmy!

Autor: Legia Soccer Schools Fot. Janusz Partyka, video: Tomasz Sejbuk

Liczba lokalizacji szkółek piłkarskich Legia Soccer Schools rośnie w błyskawicznym tempie. We wrześniu swoją działalność zainaugurowały m.in. Chełm oraz Bartoszyce a w sobotę wystartowaliśmy w naszym pięknym mieście - Kozienicach!

Zapisz swoje dziecko do Przedszkoli Legii w Kozienicach - KLIKNIJ TUTAJ!

 

Galeria zdjęć - tutaj. Fot. Janusz Partyka

 

 

W sobotnie popołudnie, najmłodsi bohaterowie premierowego treningu pojawili się wraz ze swoimi opiekunami, na Stadionie Miejskim w Kozienicach. Mali legioniści nie przejmowali się niesprzyjającą aurą i z utęsknieniem wyczekiwali na początek zajęć wszyscy ubrani w najnowsze zestawy strojów Legii Warszawa.

 


Zanim najmłodsi mogli rozpocząć wyczekiwany trening, odbyła się krótka ceremonia otwarcia, która poprzedzona została odegraniem Hymnu naszego Klubu - Snu o Warszawie w czasie którego dzieci z enegrią wybiegły na murawę Stadionu Miejskiego.
W uroczystym otwarciu uczestniczyli Burmistrz dr inż. Tomasz Śmietanka, pani Wiceburmistrz Małgorzata Bebelska, Dyrektor naszej szkoły Tomasz Trela, Przewodniczący Rady Miejskiej Mariusz Prawda i przedstawiciele Legii Warszawa - Adam Orlikowski oraz Marcin Harasimowicz.

 

Trening prowadzony był jednocześnie na czterech wydzielonych boiskach a w zajęciach wzięło udział prawie 60 legionistek i legionistów! Podczas zajęć koordynator sportowy Przedszkoli piłkarskich Adam Kubas, tłumaczył zebranym konspekt prowadzony podczas zajęć oraz założenia sportowe jakie będziemy realizować podczas całego roku treningów.


Po zajęciach wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia a po nim pięć par rodzic-dziecko, otrzymało szansę wygrania oryginalnej koszulki meczowej Legii w konkursie, który standardowo kończy każdy premierowy trening.
Kolejne spotkanie na boisku już za tydzień - zapraszamy!

 

 

Zajęcia w Kozienicach będą odbywać się w soboty na boisku i hali sportowej zlokalizowanej przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 4 w Kozienicach (ul. Nowy Świat 24) w godzinach od 10:00 do 11:00 oraz od 11:00 do 12:00. Koszt zajęć to 130 zł/miesięcznie + opłata rejestracyjna 199 zł. Każde dziecko w ramach tej kwoty otrzyma oryginalny zestaw Legii Warszawa marki adidas (koszulka, spodenki, skarpety) w modelu na sezon 2017/19. Wszystkie szczegóły są dostępne na stronie: www.kozienice.legiasoccerschools.pl.

 

Galeria zdjęć - tutaj. Fot. Janusz Partyka

 

 

Zapisz swoje dziecko do Przedszkoli Legii w Kozienicach - KLIKNIJ TUTAJ!

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube