Nowy Dwór Mazowiecki

AKTUALNOŚCI

2017-08-01 16:24

Zapisz się na nowy sezon!

Nowy sezon piłkarski przed nami! Skorzystaj z szansy zapisania swojego dziecka do największego projektu piłkarskiego w Polsce organizowanego dla dziewczynek i chłopców w wieku 3 - 14 lat i podaruj mu niezapomniane sportowe wrażenia. Dołącz do naszego ośrodka w Nowym Dworze Mazowieckim.

W Nowym Dworze Maz. zapraszamy na zajęcia Piłkarskich Przedszkoli oraz Szkół Techniki. Z zajęć skorzystać mogą chłopcy i dziewczynki od 3 do 14 roku zycia.

Startujemy z zajęciami w dniu 9/09 na boisku Orlik w Twierdzy Modlin przy Zespole Szkoł nr 4

Uwaga: Liczba miejsc w Legia Soccer Schools jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy.

 

Uwaga - Twoje dziecko jest naszym zawodnikiem? Nie musisz go ponownie zapisywać:
Przypominamy, że do zajęć wracamy w standardowym trybie od września 2017 r. Wszyscy z Państwa podopiecznych, którzy byli uczestnikami naszych treningów będą automatycznie zaproszeni do ich podjęcia nowym sezonie (w Przedszkolach piłkarskich to roczniki 2010 - 2014, w Szkołach Techniki 2002 - 2011).

 

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube