Serock

AKTUALNOŚCI

2023-08-06 19:22

ZAPISZ MAŁEGO PIŁKARZA LUB PIŁKARKĘ NA TRENINGI W LEGII - SEROCK!

Zapraszamy na zajęcia Przedszkoli piłkarskich Legii Warszawa do Serocka! Nabór właśnie wystartował! Zapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku od 3. do 6. roku życia. Zapisz swoje dziecko na zajęcia i podaruj mu niezapomniane piłkarskie emocje!

 

ZAPISZ MAŁEGO PIŁKARZA LUB PIŁKARKĘ NA TRENINGI W LEGII - SEROCK!

 

Podczas zajęć dzieci, będąc pod opieką dwóch trenerów, wkraczają w zaczarowany świat bajek i opowieści, w którym przeżywając przygody, bawią się, rywalizują w duchu fair play oraz grają w mini piłkę nożną.

 

Dzięki odpowiedniej liczebności grup (do 15 os.) oraz bogatemu wyposażeniu placów treningowych, każde dziecko może liczyć na pełne wsparcie zarówno pod kątem pomocy w czasie piłkarskich zadań jak i rozwijania talentów, które drzemią w każdym małym zawodniku.

 

Starannie wyselekcjonowana kadra trenerska to osoby, które przeszły szkolenie pod okiem doświadczonych szkoleniowców z Akademii Piłakrskiej Legii Warszawa. Bazując na zebranych doświadczeniach oraz programie zajęć stworzonym specjalnie dla najmłodszych, wspierają chęć do ruchu młodych chłopców i dziewczynek i dają szansę na przeżycie niezapomnianych chwil.

 

By wzmocnić poczucie więzi między rodzicem, a jego pociechą w ramach zajęć „Piłkarskie Przedszkola Legii” będziemy zachęcać do udziału w zajęciach również opiekunów naszych małych adeptów piłki nożnej.

 

Zapisz swoje dziecko już teraz i podaruj mu niepowtarzalną szansę obcowania z piłką nożną i mistrzowską zabawą z Legią Warszawa!

 

W czasie zajęć dzieci, wykorzystując różnego rodzaju sprzęt, będą uczyły się zarówno prowadzić piłkę, uderzać ją na bramkę jak i grać w mini meczach piłkarskich. Wszystkie te działania będą osadzone w scenariuszu zajęć wykreowanym na świat bliski dzieciom – wesołych bohaterów znanych z bajek i ich przygód.

 

Nadrzędnymi celami zajęć w „Piłkarskich Przedszkolach Legii” jest:

- nauka postawy fair play oraz wzajemnego szacunku;

- wzmacnianie potrzeby ruchu z wykorzystaniem gier i zabaw;

- kształtowanie koordynacji ruchowej oraz poczucia równowagi;

- danie poczucia dzieciom przynależności w rodziny Legii Warszawa;

- propagowanie zdrowego trybu życia i wzmacnianie relacji między opiekunami i dziećmi z wykorzystaniem zabaw i gier z elementami piłki nożnej.

 

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube