26 maja 2024 - Uroczysty tre... Zapisz się na Uroczysty Tren... Legia Soccer Schools: dziesi...

AKTUALNOŚCI

2024-06-20 11:05

W Szydłowcu powstaną Przedszkola piłkarskie Legii!

Autor: Legia Soccer Schools Fot. Jakub Wydra

Legia Soccer Schools z dumą ogłasza otwarcie nowego ośrodka treningowego w ramach Programu Przedszkola Piłkarskie, który rozpocznie działalność we wrześniu w Szydłowcu. Program ten, dedykowany dzieciom od 3 roku życia, ma na celu rozwijanie pasji do piłki nożnej od najmłodszych lat oraz promowanie aktywnego trybu życia.

Program Przedszkola Piłkarskie Legii Warszawa (więcej o tym programie tutaj) to wyjątkowa inicjatywa, która łączy zabawę z profesjonalnym podejściem do nauki piłki nożnej. Dzieci uczestniczące w programie mają możliwość rozwijania swoich umiejętności piłkarskich pod okiem wykwalifikowanych trenerów, co przekłada się na ich wszechstronny rozwój fizyczny, emocjonalny i społeczny. Program jest nie tylko doskonałą formą rekreacji, ale także fundamentem zdrowego trybu życia i sportowych nawyków na przyszłość.

 

Otwarcie Przedszkoli Piłkarskich Legii w Szydłowcu to ważny krok w rozwoju sportowej propozycj miasta i gminy. Inicjatywa ta przyciągnie młodych adeptów piłki nożnej oraz ich rodziny, wzbogacając lokalną społeczność i promując aktywność fizyczną wśród najmłodszych. Dzięki współpracy z klubem FFA Szydłowiec, program będzie miał solidne podstawy do długoterminowego sukcesu.

 

Adam Orlikowski, Prezes Zarządu Legia Soccer Schools: - Jesteśmy niezwykle podekscytowani otwarciem Przedszkoli Piłkarskich Legii w Szydłowcu. Wierzymy, że ta inicjatywa przyczyni się do rozwoju młodych talentów oraz wzmocni więzi społeczności lokalnej. Naszym celem jest, aby każde dziecko mogło czerpać radość z gry w piłkę nożną i rozwijać swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów.

Marcin Harasimowicz, Członek Zarządu Legia Soccer Schools:: - Program Przedszkola Piłkarskie to doskonała okazja dla najmłodszych, aby rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną. Jesteśmy dumni, że możemy wprowadzić nasze metody treningowe i wartości do Szydłowca. Współpraca z Władzami Miasta oraz FFA Szydłowiec jest kluczowa dla sukcesu tej inicjatywy.

 

 

Umowa pomiędzy Władzami Legia Soccer Schools a klubem FFA Szydłowiec została oficjalnie podpisana, co jest początkiem owocnej współpracy. Przedstawiciele obu stron wyrazili entuzjazm i przekonanie o korzyściach płynących z tej inicjatywy.

 

Andrzej Konarczyk, Prezes FFA Szydłowiec: - Otwarcie Przedszkoli Piłkarskich Legii to wyjątkowa okazja dla dzieci w naszym mieście. Cieszymy się na myśl o wspólnej pracy z Legia Soccer Schools i jesteśmy przekonani, że przyniesie to wiele korzyści zarówno dla młodych piłkarzy, jak i dla całej naszej społeczności.

Krzysztof Furman, Wice-Prezes FFA Szydłowiec: - Jesteśmy zaszczyceni, że możemy być częścią tak prestiżowego projektu jak Przedszkola Piłkarskie Legii. Współpraca z Legia Soccer Schools to dla nas ogromne wyróżnienie i szansa na rozwój naszej lokalnej społeczności sportowej.

 

Przy podpisaniu umowy był obecny także wieloletni były piłkarz Legii Warszawa Dominik Furman. Dominik jest jednym z symboli startu Legia Soccer Schools, która rozpoczęła swoją działalność 10 lat temu. To właśnie Dominik był na pierwszym, historycznym plakacie promującym zapisy do programu Przedszkoli Piłkarskich.

 

 

Zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców do uczestnictwa w tym wyjątkowym programie. Już we wrześniu ruszamy z treningami, które będą pełne zabawy, nauki i sportowych emocji. Więcej informacji na temat rejestracji i harmonogramu zajęć można znaleźć na naszej stronie internetowej.

 

Do zobaczenia na boisku!

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube