Uśmiech proszę! Mobilni foto... Uroczysty TRENING NA PŁYCIE ... Trenuj w Legii! Wiosenny nab...

AKTUALNOŚCI

2021-11-09 16:36

USA we are back! Obozy Legii za Oceanem

Autor: Legia Soccer Schools

W 2018 roku Legia Soccer Schools rozpoczęła amerykańską przygodę! Wtedy po raz pierwszy zorganizowaliśmy obozy piłkarskie w San Francisco i Bostonie. Później przyszedł czas na serię edycji campów w New Jersey a teraz czas na kolejne turnusy - ponownie odwiedzimy okolice Nowego Jorku! Zapraszamy!

Władze klubu sondowały możliwość rozwinięcia działalności na amerykańskim rynku podczas zgrupowania w 2018 r. na Florydzie a także dwóch największych konferencjach trenerskich na świecie: United Soccer Convention w Filadelfii (styczeń 2018 r.) oraz w Chicago (styczeń 2019 r.). Bardzo duże zainteresowanie Polonii Amerykańskiej zaowocowały zorganizowaniem Legia Warszawa Soccer Camp 2018 - dwóch turnusów w San Francisco i Bostonie dla prawie 100 dzieci w wielu 7 - 19 lat oraz kolejnych edycji realizowanych w New Jersey w zimę oraz w lato 2019 r. 

 

Teraz czas na kolejne campy! USA - we are back! Ponownie odwiedzimy New Jersey, gdzie zrealizujemy zimowe turnusy! Zapraszamy!

 

 

Legia Warsaw New Jersey Camp:
- 27-30 grudnia 2021 r. 
Dla dziewczynek i chłopców w wieku 8-14 lat.

W cenie pobytu:
- 4-dniowy obóz piłkarski.
- 2 treningi dziennie prowadzone przez trenerów Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa (sztab trenerski z licencjami UEFA).
- Zajęcia z video analizy oraz wykłady na temat taktyki.
- Codzienne lunche i woda.
- Zestaw treningowy w barwach Legii Warszawa dla każdego uczestnika (dodatkowo płatny).
- Ubezpieczenie US Soccer.

 

Dzieci, które podczas obozów będą się najbardziej wyróżniać, mogą otrzymać szansę dołączenia do Akademii Legii Warszawa.

 

WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ ZAPISY - KLIKNIJ

 

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube