Pierwszy ośrodek Legia Socce... Uroczysty trening na Stadion... Sportowy Rodzic - trenuj i o...

AKTUALNOŚCI

2022-04-12 09:21

Uroczysty trening na Stadionie Legii!

Autor: Legia Soccer Schools

Zapraszamy na uroczysty, wspólny trening dla zawodników ze wszystkich ośrodków Legia Soccer Schools z całej Polski! Wyjątkowe zajęcia na płycie głównej stadionu przy Łazienkowskiej 3 wraz z mnóstwem dodatkowych atrakcji już 28 maja 2022 r. Musicie być z nami!

W ciągu całego dnia w treningach na głównej płycie Stadionu przy Ł3 weźmie udział ponad 4000 dzieci w wieku od 3 roku życia, ze wszystkich programów piłkarkich Legia Soccer Schools (więcej o projektach: kliknij) oraz sekcji www.LegiaSchools.pl z całej Polski!

 

Przygotowana i doświadczona kadra trenerów oraz zawodnicy, rodzice i kibice - dla wszystkich będzie to wielkie święto Legia Soccer Schools. W treningach podzielonych na tury wezmą udział podopieczni wszystkich ośrodków Legia Soccer Schools z każdego programu sportowego z całej Polski a także innych dyscyplin sportu w ramach Legia Schools.

 

Po zajęciach najmłodsi legioniści i legionistki wyruszą ze swoimi rodzinami na trybunę wschodnią, gdzie czekać będzie na nich moc dodatkowych atrakcji przygotowanych tego dnia przez Legię Warszawa oraz jej partnerów.

 

Impreza co roku pokazuje, jak ogromną siłę stanowi nasza legijna rodzina!

 

Dodatkowo zapraszamy do udziału w Akademiach Klasy Ekstra gdzie dzieci będą mogły sprawdzić swoje piłkarskie umiejętności na wielu udostępnionych tego dnia atrakcjach. Treningi w ramach Akademii Klasy Ekstra to otwarte dla wszystkich chłopców i dziewczynek zajęcia, gdzie na najmłodszych czekają sportowe konkursy, gry i ćwiczenia sprawnościowe. Akademie Klasy Ekstra to projekt Fundacji Ekstraklasy oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Zapraszamy także na stoiska naszych Partnerów, gdzie czeka na Was dodatkowa dawka emocji.

 

CO ZROBIĆ BY WZIĄĆ UDZIAŁ W TRENINGU:

AKTYWNI: W treningu mogą wziąć udział tylko Ci zawodnicy, którzy posiadają status „aktywny” w Panelu Opiekuna (https://panel.legiasoccerschools.pl/). Tzn. nie zalegają ze składkami, opłacili wpisowe (dla nowych zawodników) i są aktywowani. Pamiętajcie, że w zajęciach udział mogą wziąć dzieci tylko w sprzęcie Legia Soccer Schools.

 

Na około tydzień przed terminem wydarzenia otrzymacie informacje z konkretną godziną Waszego treningu - szczegółowe informacje prześlemy na adresy mailowe po zebranych od Was deklaracjach uczestnictwa!

 

Uwaga: zastrzegamy sobie prawo do zmiany lokalizacji lub terminu uroczystego treningu w przypadku okoliczności od nas niezależnych (np. warunki pogodowe i inne).

 

NIE JESTEŚ JESZCZE NASZYM ZAWODNIKIEM? ZAPISZ SIĘ I WEŹ UDZIAŁ W TRENINGU NA GŁÓWNEJ PŁYCIE! KLIKNIJ

 

Zobaczcie jak było w 2021 r..: 

 

Zobaczcie jak było w 2020 r..: 

 

 

Zobaczcie jak było w 2019 r..:

 

 

  

Zobaczcie jak było w 2018 r.:

 

 

Zobaczcie jak było w 2017 r.:

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube