PKN ORLEN partnerem Fundacji... Trenuj, zbieraj naklejki i p... Sportowy Rodzic - postaw na ...

AKTUALNOŚCI

2022-04-12 09:21

Uroczysty trening na Stadionie Legii!

Autor: Legia Soccer Schools

Zapraszamy na uroczysty, wspólny trening dla zawodników ze wszystkich ośrodków Legia Soccer Schools z całej Polski! Wyjątkowe zajęcia na płycie głównej stadionu przy Łazienkowskiej 3 wraz z mnóstwem dodatkowych atrakcji już 28 maja 2022 r. A to nie koniec atrakcji bo tego samego dnia odbędzie się Święto Łazienkowskiej! Musicie być z nami!

W ciągu całego dnia w treningach na głównej płycie Stadionu przy Ł3 weźmie udział ponad 4000 dzieci w wieku od 3 roku życia, ze wszystkich programów piłkarkich Legia Soccer Schools (więcej o projektach: kliknij) oraz sekcji www.LegiaSchools.pl z całej Polski!

 

Przygotowana i doświadczona kadra trenerów oraz zawodnicy, rodzice i kibice - dla wszystkich będzie to wielkie święto Legia Soccer Schools. W treningach podzielonych na tury wezmą udział podopieczni wszystkich ośrodków Legia Soccer Schools z każdego programu sportowego z całej Polski a także innych dyscyplin sportu w ramach Legia Schools.

 

Po zajęciach najmłodsi legioniści i legionistki wyruszą ze swoimi rodzinami na trybunę wschodnią, gdzie czekać będzie na nich moc dodatkowych atrakcji przygotowanych tego dnia przez Legię Warszawa oraz jej partnerów.

 

Impreza co roku pokazuje, jak ogromną siłę stanowi nasza legijna rodzina!

 

ŚWIĘTO ŁAZIENKOWSKIEJ!

 

Legia Warszawa wraz z Fundacją Legii i Legia Soccer Schools zapraszają na Święto Łazienkowskiej, które odbędzie się 28 maja w godzinach 9:00-17:00. Wstęp na event jest bezpłatny!

 

Zachęcamy do sprawdzenia się w piłkarskim darcie, na automatach mierzących siłę naszego kopnięcia, bramce radarowej, a także w piłkarzykach, ale w wersji gigant! Jak przed każdym meczem zapraszamy was również do specjalnej strefy malowania buziek, w której otrzymacie także wiele legijnych gadżetów!

 

Teqball - znaliście to pojęcie? Jeżeli nie to koniecznie musicie poznać, a właśnie u nas będzie taka możliwość. 

 

Wypoczynek na świeżym powietrzu tu również otaczająca nas natura i ... zwierzęta. Przygotowaliśmy dla was specjalną strefę edukacyjną od PGNiG TERMIKA SA, w której będziecie mogli spotkać się z sokolnikiem i poznać ciekawostki z życia dzikich ptaków (puszczyka uralskiego, sowy jarzębatej, myszołowca towarzyskiego, sokoła raroga). 

 

Czy wiesz, że sokole rodziny zamieszkują aż trzy kominy warszawskich zakładów PGNiG TERMIKI. Odwiedź nas podczas pikniku z okazji Dnia Dziecka i dowiedz się więcej o ich życiu w miejskiej dżungli!

 

Jesteście ciekawi, jak wygląda główny autokar, którym podróżuje pierwsza drużyna Legii? Nie ma problemu, również i ten pojazd będzie dostępny dla wszystkich uczestniów tego przedsięwzięcia!

 

Zachęcamy również do zwiedzania Muzeum Legii Warszawa, które w dniu Święta Łazienkowskiej będzie otwarte dla wszystkich zainteresowanych. 

 

Samo przedsięwzięcie będzie skierowane głównie do najmłodszych kibiców Legii Warszawa. Dla uczestników tego wydarzenia klub przygotował masę atrakcji gwarantujących uśmiech, radość i piękne wspomnienia. Dzień Dziecka jest wyjątkowym dniem w świadomości każdego, młodego fana naszej drużyny, a my chcemy, abyście równie wyjątkowo spędzili te chwile w legijnej atmosferze!

 

Dodatkowo zapraszamy do udziału w Akademiach Klasy Ekstra gdzie dzieci będą mogły sprawdzić swoje piłkarskie umiejętności na wielu udostępnionych tego dnia atrakcjach. Treningi w ramach Akademii Klasy Ekstra to otwarte dla wszystkich chłopców i dziewczynek zajęcia, gdzie na najmłodszych czekają sportowe konkursy, gry i ćwiczenia sprawnościowe. Akademie Klasy Ekstra to projekt Fundacji Ekstraklasy oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Zapraszamy także na stoiska naszych Partnerów, gdzie czeka na Was dodatkowa dawka emocji.

 

Pamiętajmy, że Legia Warszawa to nie tylko piłka nożna. Podczas tegorocznego Święta Łazienkowskiej przygotowaliśmy dla was również atrakcje związane z innymi sekcjami stołecznej drużyny. Wkrótce podamy szczegółowe informacje na ten temat. Pełną listę sekcji Legii Warszawa znajdziecie w TYM miejscu. 

 

W tym dniu przeprowadzone zostaną specjalne wycieczki, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość m.in. zwiedzenia szatni pierwszej drużyny Legii Warszawa.

 

Zdjęcie

 

Zdjęcie

 

Zdjęcie

 

 

Zdjęcie

 

 

 

CO ZROBIĆ BY WZIĄĆ UDZIAŁ W TRENINGU:

AKTYWNI: W treningu mogą wziąć udział tylko Ci zawodnicy, którzy posiadają status „aktywny” w Panelu Opiekuna (https://panel.legiasoccerschools.pl/). Tzn. nie zalegają ze składkami, opłacili wpisowe (dla nowych zawodników) i są aktywowani. Pamiętajcie, że w zajęciach udział mogą wziąć dzieci tylko w sprzęcie Legia Soccer Schools.

 

Na około tydzień przed terminem wydarzenia otrzymacie informacje z konkretną godziną Waszego treningu - szczegółowe informacje prześlemy na adresy mailowe po zebranych od Was deklaracjach uczestnictwa!

 

Uwaga: zastrzegamy sobie prawo do zmiany lokalizacji lub terminu uroczystego treningu w przypadku okoliczności od nas niezależnych (np. warunki pogodowe i inne).

 

NIE JESTEŚ JESZCZE NASZYM ZAWODNIKIEM? ZAPISZ SIĘ I WEŹ UDZIAŁ W TRENINGU NA GŁÓWNEJ PŁYCIE! KLIKNIJ

 

Zobaczcie jak było w 2021 r..: 

 

Zobaczcie jak było w 2020 r..: 

 

 

Zobaczcie jak było w 2019 r..:

 

 

  

Zobaczcie jak było w 2018 r.:

 

 

Zobaczcie jak było w 2017 r.:

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube