Pierwszy ośrodek Legia Socce... Uroczysty trening na Stadion... Sportowy Rodzic - trenuj i o...

AKTUALNOŚCI

2021-05-07 18:48

Uroczysty TRENING NA PŁYCIE GŁÓWNEJ!

Autor: Legia Soccer Schools

Zapraszamy na uroczysty, wspólny trening dla zawodników ze wszystkich ośrodków Legia Soccer Schools oraz innych naszych sekcji z całej Polski! Wyjątkowe zajęcia na płycie głównej stadionu przy Łazienkowskiej już w niedzielę, 23 maja 2021 r. W mistrzowskich warunkach i jak na Mistrza przystało - nie może Was zabraknąć!

W ciągu całego dnia w treningach na głównej płycie Stadionu przy Ł3 weźmie udział tysiące dzieci w wieku od 3 do 14 lat, ze wszystkich programów Legia Soccer Schools (więcej o projektach: kliknij) oraz naszych sekcji z całej Polski!

 

Przygotowana i doświadczona kadra trenerów oraz zawodnicy, rodzice i kibice - dla wszystkich będzie to wielkie święto Legia Soccer Schools. W treningach podzielonych na tury wezmą udział podopieczni wszystkich ośrodków Legia Soccer Schools z każdego programu sportowego z całej Polski a także innych dyscyplin sportu w ramach Legia Schools.

 

Podczas całego wydarzenia, będziemy dbać o bezpieczeństwo i zdrowie naszych podopiecznych, rodziców oraz trenerów. Ten rok (jak i poprzednia edycja treningu z 6 września 2020 r. - więcej o niej tutaj) będzie się różnił pod kątem organizacji m. in. brakiem atrakcji i aktywności na trybunie wschodniej (ograniczymy się do samego treningu), mniejszą liczba boisk na każdą godzinę (by uniknąć tłumów podczas rejestracji), ankietą zdrowotną otrzymywaną od każdego zawodnika, standardowymi procedurami bezpieczeństwa przed wejściem na obiekt. 

 

Bądźcie w tę niedzielę, 23 maja 2021 r., z nami i zróbmy wspólnie najlepszy trening tego sezonu!

 

CO ZROBIĆ BY WZIĄĆ UDZIAŁ W TRENINGU:

AKTYWNI: W treningu mogą wziąć udział tylko Ci zawodnicy, którzy posiadają status „aktywny” w Panelu Opiekuna (https://panel.legiasoccerschools.pl/). Tzn. nie zalegają ze składkami, opłacili wpisowe (dla nowych zawodników) i są aktywowani. Pamiętajcie, że w zajęciach udział mogą wziąć dzieci tylko w sprzęcie Legia Soccer Schools.

 

Oczekujcie wskazówek dotyczacych konkretnej godziny Waszego treningu - szczegółowe informacje prześlemy na adresy mailowe po zebranych od Was deklaracjach uczestnictwa w treningu!

 

Uwaga: zastrzegamy sobie prawo do zmiany lokalizacji lub terminu uroczystego treningu w przypadku okoliczności od nas niezależnych (np. warunki pogodowe i inne).

 

NIE JESTEŚ JESZCZE NASZYM ZAWODNIKIEM?ZAPISZ SIĘ I WEŹ UDZIAŁ W TRENINGU NA GŁÓWNEJ PŁYCIE!KLIKNIJ

 

Zobaczcie jak było w 2020 r..: 

 

 

Zobaczcie jak było w 2019 r..:

 

 

  

Zobaczcie jak było w 2018 r.:

 

 

Zobaczcie jak było w 2017 r.:

 

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube