Obozy Legii Lato 2020 - rusz... Zapisz swoje dziecko na tren... Skorzystaj z treningu GRATIS...

AKTUALNOŚCI

2020-06-26 19:32

Ubieramy Warszawę w Legię. Na mieście rozdamy 1916 flag!

Przed meczem z Piastem ruszamy na miasto. Wypatrujcie nas uważnie. Wszyscy pragnęlibyśmy wspierać drużynę z trybun i pomóc jej w walce o mistrzostwo Polski. Sytuacja jest jednak wyjątkowa, ale my, legioniści, nie poddajemy się nigdy.

Choć dla wielu z nas doping ze stadionu nie będzie możliwy, wsparcie dla naszej drużyny możemy okazać w inny sposób. Dlatego właśnie postanowiliśmy ubrać Warszawę w Legię i ruszamy z 1916 flagami! 

 

W dniu meczu z Piastem w samo południe wraz z trenerami i młodymi zawodnikami Legia Soccer Schools ruszymy na miasto, gdzie zrobimy trochę hałasu. Napotkanym mieszkańcom zamierzamy podarować drobne upominki, które sprawią, że czerwony, biały i zielony dumnie przyozdobią ulice, parki, bulwary, ale też social media. Zachęcamy wszystkich do umieszczania na nich zdjęć z hasztagiem #DzieńBarwowy. Wspólnie pokażmy, że jesteśmy z Legią na dobre i na złe.

 

Wypatrujcie nas w okolicy Pola Mokotowskiego, bulwarów nad Wisłą, a także Starówki. Wspólnie z nami ubierzcie Warszawę w Legię – niech trwa dzień barwowy!

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube