Uroczysty TRENING NA PŁYCIE ... Trenuj w Legii! Wiosenny nab... Rocznik 2018 - nowe pokoleni...

AKTUALNOŚCI

2021-10-11 11:17

Turniej Umiejętności Indywidualnych - VII edycja

Autor: Legia Soccer Schools Fot. Mateusz Kostrzewa

Weź udział w siódmej edycji Turnieju umiejętności indywidualnych dla piłkarzy oraz bramkarzy! Sprawdź swoje umiejętności, pokonaj konkurencję i skorzystaj z szansy dołączenia do drużyn Legii Warszawa! Zapraszamy wszystkich chętnych w listopadzie lub/i w styczniu. Uwaga - gry będą obserwowali skauci Legii Warszawa!

ZAPISZ DZIECKO NA TURNIEJ - KLIKNIJ
Termin przyjmowania zgłoszeń: 3 listopada 2021 r.

 

Turniej odbywa się pod auspicjami Legia Soccer Schools oraz Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa, której trenerzy i skauci będą obecni podczas rywalizacji zawodników.

 

Czekamy na każdą zawodniczkę i zawodnika - także tych, którzy do tej pory nie mieli styczności z naszym Klubem i systemem pracy. Turniej to szansa na to by pokazać się trenerom Legii Warszawa i być może zostać w naszym Klubie na stałe. Zapraszamy do zapisów i do zobaczenia na boisku.

 

Uwaga - udział możliwy tylko po wcześniejszej rejestracji i dokonaniu opłaty.

Terminy turniejów:
- czwartek, 11 listopda 2021 r. (boiska przy Łazienkowskiej 3)
- czwartek, 6 stycznia 2022 r. (boiska w Legia Training Center - Książenice  lub przy Łazienkowskiej 3).

 

Legia Training Center to najnowocześniejszy ośrodek treningowy w naszej części Europy i drugi dom Legii Warszawa, będący fundamentem strategii rozwoju Klubu. Na boiskach, w szatniach i biurach obiektu w Książenicach w gm. Grodzisk Mazowiecki tworzy się przyszłość Klubu.

 

W skład Legia Training Center wchodzi m.in.: - 8 boisk (6 z nawierzchnią naturalną i dwa ze sztuczną nawierzchnią - przykryte halą pneumatyczną na okres jesienno-zimowy) - Strefa drużyn: * szatnie, * siłownia, * powierzchnie treningowe, * strefa wypoczynku – player’s lounge, * sale konferencyjne, * gabinety medyczne i lekarskie, * część hotelowa (część pokoi o standardzie 4 gwiazdkowym), * sale lekcyjne. - Biura pionu sportowego i innych działów klubu - Ogólnodostępna infrastruktura rekreacyjno-sportowa dla mieszkańców, która będzie popularyzowała aktywny, zdrowy tryb życia.

 

 

Zasady sportowe turnieju - PIŁKARZE:
- Rozgrywki w systemie "każdy z każdym" w drużyna 3 vs 3.
- Place gry przystosowane specjalnie pod trening indywidualnych umiejętności piłkarskich.
- Ciekawe konkurencje, ukierunkowane na odpowiednie wykorzystanie najważniejszych umiejętności technicznych w warunkach meczowych.
- Kategorie wiekowe od 6 do 14 roku życia.
- Duża intensywność gier - każdy zawodnik ma zapewnione ok. 60 min. efektywnego czasu gry.

 

Zasady sportowe turnieju - BRAMKARZE:
- Rozgrywki w systemie 1 vs 1.
- Place gry przystosowane specjalnie pod trening bramkarski.
- Ciekawe konkurencje, wymagające umiejętności typowo bramkarskich (rzut ręką, uderzenie nogą, gra 1x1 na całym boisku).
- Kategorie wiekowe od 6 do 16 roku życia.
- Duża intensywność gier.

 

Pakiety cenowe:
Przy wyborze jednego terminu turnieju:
- 149 PLN od zawodnika.
Pakiet zawiera: koszulkę Legii Warszawa marki adidas (białą lub zieloną) + voucher/bilet na mecz Legii Warszawa.

-169 PLN od zawodnika. Pakiet zawiera: koszulkę Legii Warszawa marki adidas (białą lub zieloną) + bidon legionisty + voucher/bilet na mecz Legii Warszawa.

 

Przy wyborze dwóch terminów turnieju:
- 249 PLN od zawodnika.
Pakiet zawiera: koszulkę Legii Warszawa marki adidas (białą lub zieloną) + worek na sprzęt sportowy + voucher/bilet na mecz Legii Warszawa.

- 269 PLN od zawodnika. Pakiet zawiera: koszulkę Legii Warszawa marki adidas (białą lub zieloną) + worek na sprzęt sportowy + bidon legionisty + voucher/bilet na mecz Legii Warszawa.

 

Dla najlepszych - nagrody!

 

 

 

 

 

Jak zapisać się na turniej:

Mam już konto na http://panel.legiasoccerschools.pl:
1. Zaloguj się do Panelu Opiekuna na http://panel.legiasoccerschools.pl gdzie loginem jest Twój adres mailowy.
2. Przejdź do Sklepu Legia Soccer Schools i dokonaj zakupu udziału w turnieju wybierając z działu "Turnieje" produkt „Turniej Umiejętności indywidualnych (bramkarze lub piłkarze)- VII edycja”.

 

Nie posiadam jeszcze konta na http://panel.legiasoccerschools.pl:
1. W pierwszym kroku wypełnij formularz rejestracyjny danymi Opiekuna wybierając zajęcia projekcie "Szkoła Techniki" lub "Szkoła bramkarzy" w lokalizacji „Turniej”.
2. W kolejnym, wypełnij formularz rejestracyjny danymi Dziecka, które ma wziąć udział w Turnieju powtarzając powyższy wybór lokalizacji.
3. Przejdź do Sklepu Legia Soccer Schools i dokonaj zakupu udziału w turnieju wybierając z działu "Turnieje" produkt „Turniej Umiejętności indywidualnych (bramkarze lub piłkarze)- VII edycja”.

Wartość wybranego produktu jest doliczana do salda zawodnika, a historię zamówień i co było zamawiane możesz zobaczyć w widoku „Płatności” w tabelce „Produkty”. Płatności dokonujesz na indywidualne konto zawodnika wygenerowane podczas procesu rejestracji.

Do zobaczenia na boisku!

Uwaga: liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń i płatności. 

 

ZAPISZ DZIECKO NA TURNIEJ - KLIKNIJ

Termin przyjmowania zgłoszeń: 3 listopada 2021 r.

 

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube