Nowy Dwór Mazowiecki

AKTUALNOŚCI

2017-10-06 11:03

Trenujemy pełną parą!!

Pierwszy miesiąc zajęć za Nami i szalenie miło jest nam poinformować, że zaufało Nam już 90 pasjonatów piłki nożnej i ich rodziców. Przypomnę, że rok temu było nas niespełna 40 :)

 

Bardzo cieszy nas  fakt, że pierwsza grupa chłopców i nasz "rodzynek" Zosia zakończyła swoją przygodę w Piłkaskich Przedszkolach i podjęła kolejne wyzwania w Szkole Techniki. W kolejnych miesiącach będziemy przyglądać się i decydować kto następny z trenujących w Piłkarskich Przedszkolach może spróbować swoich sił w bardziej wymagającym środowisku.

 

Mamy nadzieję, że najbliższy rok przyniesie naszym Trenerom i podopiecznym dużo sportowych emocji i satysfakcji z wkładnego w treningi wysiłku. Wierzymy też, że będzie to kolejny rok fajnej przygody i rozwoju.

 

Na koniec dziękujemy wszystkim rodzicom za zaufanie i składamy obietnicę, że postaramy się ze wszystkich sił spęłnić pokładnane w Nas oczekiwania. Liczymy też na Państwa pomoc i zaangażowanie. Doceniamy to, że w każdy sobotni poranek wstają Państwo i przyjeżdżają na Nasze zajęcia. Dzieci podziękują Państwu za zaangażowanie jak zrozumieją jak duży wysiłek wkładają Państwo w ich rozwój. Muszą jednak Państwo uzbroić się w cierpliwość i poczekać do momentu aż dorosną i będą mieli swoje dzieci :)

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube