Siedlce

AKTUALNOŚCI

2019-03-29 17:48

Siedlce - dzielnie trenują. Dołącz do Nas!

"Przedszkolaki" z Siedlec dzielnie trenują!


Piłkarskie Przedszkole Legii Warszawa w Siedlcach rozpoczęło zajęcia na boisku. W końcu, czas spędzony na świeżym powietrzu świetnie hartuje młody organizm, oraz rozładowuje niespożyte pokłady energii, tkwiące w każdym dziecku. A jak widać na zdjęciach wprawia i w dobry nastrój ;) Zajęcia już od lat najmłodszych to świetny sposób na budowanie wytrzymałego organizmu w przyszłości.

 

Dołącz do naszej drużyny - i trenuj razem z nami! 

Serdecznie zapraszamy! CZEKAMY NA CIEBIE!!


ZAPISY WCIĄŻ TRWAJĄ!! - KLIKNIJ!!


PROWADZIMY NABORY W ROCZNIKACH 2016 - 2012.

 

GALERIA ZDJĘĆ Z TRENINGÓW (KLIKNIJ TUTAJ)

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube