Radzymin

AKTUALNOŚCI

2019-08-30 16:24

RUSZA SEZON 2019/2020 W LEGIA SOCCER SCHOOLS RADZYMIN!

Szanowni Państwo,

NOWY SEZON PIŁKARSKICH PRZEDSZKOLI LEGII WARSZAWA W RADZYMINIE PRZED NAMI !

 

Skorzystajcie więc z szansy zapisania swojego dziecka do największego projektu piłkarskiego w Polsce organizowanego dla dziewczynek i chłopców w wieku 3 - 7 lat (2012-2016) w lokalizacji RADZYMIN i podarujcie mu niezapomniane sportowe wrażenia.

Celem ogólnopolskiego programu „Legia Soccer Schools” jest zabawa poprzez sport oraz edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród dzieci poprzez promocję aktywnego stylu życia w oparciu o trening piłkarski na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki odpowiedniej liczebności grup oraz bogatemu wyposażeniu placów treningowych, każde dziecko może liczyć na pełne wsparcie zarówno pod kątem pomocy w czasie piłkarskich zadań jak i rozwijania talentów, które drzemią w każdym małym człowieku.

Zajęcia prowadzi starannie wyselekcjonowana kadra trenerska – osoby szkolone przez Akademię Piłkarską Legii Warszawa.  W czasie zajęć dzieci, wykorzystując różne przybory, będą uczyły się prowadzić piłkę, uderzać ją na bramkę jak i grać w mini meczach piłkarskich. Wszystkie te działania będą osadzone w scenariuszu zajęć wykreowanym na świat bliski dzieciom – wesołych bohaterów znanych z bajek i ich przygód. Co zajęcia oferujemy inną bajkę !

 

START:        
7 WRZEŚNIA 2019 R.

KIEDY:   
KAŻDA SOBOTA MIESIĄCA,

GDZIE:       
BOISKO SP NR 2 UL. SZKOLNA 3, SŁUPNO  - SEZON LETNI

HALA SP NR 2, UL. SZKOLNA 3, SŁUPNO - SEZON ZIMOWY

GODZINY:  

13:00 – 14:00 ROCZNIKI 2012-2016

 

KOSZT:  120 ZŁ / MIESIĘCZNIE 

 

OPŁATA WPISOWA DLA NOWYCH UCZESTNIKÓW W WYSOKOŚCI 170ZŁ/199ZŁ* W RAMACH OPŁATY UCZESTNICY OTRZYMUJĄ STRÓJ MAŁEGO LEGIONISTY ( SPODENKI, KOSZULKA, SKARPETKI) ORAZ VOUCHER DO WYMIANY NA BILET LEGII WARSZAWA.                                 

* OPŁATA JEST ZALEŻNA OD WYBRANEGO ZESTAWU STROJU

 

 

PROSIMY NOWE OSOBY PRZED PRZYJŚCIEM NA ZAJĘCIA O KONTAKT Z KOORDYNATOREM OŚRODKA POD NUMEREM TELEFONU : 666 – 111 – 775 

 


Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń !

 

 

 

ZAPISZ SIĘ - KLIKNIJ !

 

ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ TERAZ I PODARUJ MU NIEPOWTARZALNĄ SZANSĘ OBCOWANIA Z PIŁKĄ NOŻNĄ POD AUSPICJAMI LEGII WARSZAWA ! 

 

 

UWAGA !

 

Twoje dziecko jest naszym zawodnikiem? Nie musisz go ponownie zapisywać ! Wszyscy z Państwa podopiecznych, którzy byli uczestnikami naszych treningów w sezonie 2018/2019 będą automatycznie zaproszeni do podjęcia zajęć w nowym sezonie, rocznikami pozostającymi w Przedszkolach w sezonie 2019/2020  są roczniki 2012-2016.

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube