Przedszkola Piłkarskie Legii... Półkolonie piłkarskie Legii ... Zapisz się na dodatkowy tren...

AKTUALNOŚCI

2023-03-23 19:03

Piknik Rodzinny przed meczem Legia - Raków!

Autor: Legia Warszawa

Początek kalendarzowej wiosny już za nami. Za oknem coraz więcej słońca, a temperatura z dnia na dzień wysyła śmielsze sygnały o nadchodzącej zmianie aury. Zimowe kurtki możemy powoli odwieszać do szaf, a zmieniającą się pogodę najlepiej wykorzystać na rodzinne wyjścia w gronie najbliższych osób. Z tej okazji, przed spotkaniem 26. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy z Rakowem Częstochowa, zapraszamy wszystkich kibiców na specjalnie zorganizowany tego dnia Piknik Rodzinny!

Całe wydarzenie odbędzie się na placu przed Trybuną Wschodnią (Trybuną Deyny). Impreza rozpocznie w sobotę, 1 kwietnia, od godz. 11:00 do godz. 16:00. W tym czasie dla wszystkich kibiców przygotowaliśmy całą masę atrakcji, aby jak najlepiej urozmaicić dzień meczowy!

 

Obecność Misia Kazka

 

Jeżeli mowa o legijnym Pikniku Rodzinnym, to nie może zabraknąć obecności Misia Kazka. Najmłodsi fani będą mogli zwiedzić domek maskotki naszej drużyny i zrobić sobie z nią pamiątkowe zdjęcie. Tego dnia dla wszystkich kibiców dostępne będą także stałe punkty programu takie jak: malowanie buziek, specjalne tatuaże wodne, a także legijne balony. 

 

Wóz strażacki

 

Na co dzień dbają o to, by pilnować bezpieczeństwa każdego z nas. Teraz zaszczycą nas swoją obecnością podczas Pikniku Rodzinnego przed meczem z Rakowem. Warszawscy strażacy na pewno będą mieli do opowiedzenia kilka ciekawych historii, a wy w tym czasie będzie mogli zwiedzić wszystkie zakamarki strażackiego wozu.

 

Doplatane warkoczyki

 

W programie naszego Pikniku znajdzie się również stanowisko dla małych artystek i modelek, w którym będą mogły zmienić swoje włosy w kolorowy zawrót głowy.

 

Pokaz baniek mydlanych

 

Wielkie bańki mydlane? Brzmi, jak zabawa dla każdego! Animator puszcza wielkie bańki mydlane, udziela instrukcji dzieciom i pozwala im zachwycać się tą atrakcją. Uwiecznienie swojej pociechy puszczającej ogromną bańkę? Bezcenne!

 

Obecność Wojska Polskiego

 

Oprócz dań serwowanych w namiocie cateringowym, kibice będą mogli spróbować wojskowej grochówki. Wojskowej, bo przy współpracy z Wojskiem Polskim zaprezentujemy Wam również wozy bojowe (m.in.: czołg Leopard 2 i armatohaubica Krab, pojazd rozpoznawczy ŻMIJA, pojazd AERO 4x4, łazik saperski, czołg LEOPARD, AHS KRAB, transporter opancerzony COUGAR, przeciwlotniczy zestaw rakietowy POPRAD, samobieżny moździerz RAK, wyrzutnia rakietowa LANGUSTA, transporter ROSOMAK,PSR-A PILICA, pojazd HMMWV; quady, motocykle, symulator dachowania) oraz zaprosimy do akcji „Trenuj z Wojskiem”. Dla wszystkich zainteresowanych dostępne będą stoiska promocyjne Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji, Centralnego Wojskowego Zespołu Sportowego, Dowództwa Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni i Dowództwa Garnizonu Warszawa. Na Pikniku pojawi się wielu żołnierzy, którzy wezmą udział w pokazowych walkach wręcz oraz przeprowadzą specjalne zajęcia dla dzieci. 

 

Legijne sekcje

 

Na promenadzie trybuny zaprezentują się również sekcje Legii, które przeprowadzą pokazowe treningi dla wszystkich zainteresowanych osób.

 

Te i wiele innych atrakcji będą dla Was dostępne w sobotę, 1 kwietnia, w godzinach 11:00 - 16:00. Spędźcie dzień meczowy nie tylko na trybunach, ale też na wspólnej, rodzinnej zabawie.

 

#DoZobaczeniaNaStadionie

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube