26 maja 2024 - Uroczysty tre... Zapisz się na Uroczysty Tren... Legia Soccer Schools: dziesi...

AKTUALNOŚCI

2024-02-11 10:00

Otwieramy Szkołę Bramkarzy Legii w USA!

Autor: Legia Soccer Schools

Z przyjemnością ogłaszamy otwarcie kolejnego ośrodka Legia Soccer Schools w Stanach Zjednoczonych! W miejscowości Garfield w stanie New Jersey, tuż obok Nowego Jorku, od marca 2024 r. rozpoczyna się program treningowy dla bramkarzy: Legia Warsaw Goalkeeper School!

W kwietniu 2022 roku, w Garfield, otworzyliśmy pierwszy ośrodek w USA! Na start zapisało się ponad 200 dzieci, które trenują wg metodologii naszego Klubu pod okiem przeszkolonej przez nas lokalnej kadry trenerskiej. 

PRZECZYTAJCIE O OTWARCIU PIERWSZEGO OŚRODKA LEGII W USA - KLIKNIJ

Teraz nadszedł czas otwarcie Szkoły bramkarzy Legii (więcej o programie - kliknij tutaj), która zadebiutuje za Oceanem w marcu 2024 r.

Jest to wynik wielu spotkań oraz szkoleń zarówno teoretycznych jak i praktycznych ze wszystkich obszarów niezbędnych by ośrodek funkcjonował z sukcesem oraz zgodnie z planem sportowo-organizacyjnym Legii Warszawa.

 

Zajęcia przeznaczone są dla dziewczynek i chłopców z rocznika 2017 i starszych. Powstanie ośrodka Legia Soccer Schools jest kontynuacją działalności szkółek piłkarskich Legii za Atlantykiem. Od 2018 roku w Stanach Zjednoczonych (m. in. w New York, Boston, San Francisco) cyklicznie odbywały się cieszące się dużym zainteresowaniem turnusy piłkarskie Legia Soccer Schools. Teraz czas na kolejny całoroczny ośrodek treningowy Legii w Garfield, który otwarty został we współpracy z PDA S.C. Vistulą, najstarszym klubem polonijnym na wschodnim wybrzeżu.

 

SING IN! Become a world class Goalkeeper with Legia Warsaw!

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube