Warka

AKTUALNOŚCI

2019-09-17 14:20

OTWARCIE LEGIA SOCCER SCHOOLS WARKA!!!

Autor: Legia Soccer Schools Fot. Jacek Prondzyński Źródło: Legia Soccer Schools

W miniony weekend otworzyliśmy nową lokalizację Legia Soccer Schools w znajdującej się 60 kilometrów od Warszawy Warce. Na pierwszych zajęciach zjawiło się 40 młodych legionistów i legionistek, którzy będą trenować pod szyldem szkółek Legii. W inauguracji brali udział Inaki Astiz oraz drugi lekarz I zespołu Konrad Malec.

Otworzenie centrum treningowego było ważnym wydarzeniem w życiu miasta, które od 2016 roku regularnie gości zespół Legii Warszawa na przedsezonowych zgrupowaniach. - Wiemy, jak popularny wśród mieszkańców Warki jest nasz klub. Zawsze byliśmy tutaj świetnie przyjmowani. Dodanie tej lokalizacji było naturalnym krokiem w dalszym rozwoju projektu Legia Soccer Schools. Cieszymy się, że nasza propozycja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem dzieci i rodziców - mówi Dyrektor Legia Soccer Schools Adam Orlikowski.

 

Galeria zdjęć: KLIKNIJ TUTAJ

 

 


- Szczególnie mamy satysfakcję że  chcą nie tylko trenować, ale i utożsamiać się z Legią, a dzięki nam mogą być bliżej swojego ukochanego klubu. Dziękujemy burmistrzowi Dariuszowi Gizkowi, dyrektorowi CSiR-u Warka Marianowi Górskiemu, prezesowi KS Warka Stanisławowi Sowińskiemu i dyrektorowi sportowemu Kamilowi Witkowskiemu za zaangażowanie w powstanie tej inicjatywy. Zapraszamy na nasze treningi, dopiero zaczynamy nowy sezon - dodał manager Legia Soccer Schools Marcin Harasimowicz.

 


W inauguracji wzięło udział kilkaset osób, m.in. trzykrotny mistrz Polski, jeden z najbardziej doświadczonych zawodników pierwszego zespołu Inaki Astiz. Dzieci po zakończeniu premierowego treningu otrzymały legijne gadżety i brały udział w konkursie, w którym można było wygrać koszulkę z popisami piłkarzy największego polskiego klubu. Najmłodszym towarzyszył także Miś Kazek.

Zapisy prowadzone są na stronie: www.warka.legiasoccerschools.pl.


Galeria zdjęć: KLIKNIJ TUTAJ

 

 

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube