Uroczysty TRENING NA PŁYCIE ... Trenuj w Legii! Wiosenny nab... Rocznik 2018 - nowe pokoleni...

AKTUALNOŚCI

2021-06-14 15:59

Otwarcie FFun Parku przy Stadionie Legii

Autor: Legia Soccer Schools

FFun Park otwiera się w centrum Warszawy. Nowa przestrzeń kreatywnej zabawy dla dzieci i rodziców! Dla społeczności Legia Schools przygotowaliśmy 15% zniżki na zakup biletów. Zapraszamy!

Tego lata warszawskie rodziny będą mogły spędzić fascynujący i kreatywny czas na świeżym powietrzu, nie ruszając się z centrum stolicy! Dwie imponujące, międzynarodowe wystawy animatroniczne dopełnione strefą zabaw oraz miejscem relaksu i pysznego jedzenia - tak w skrócie prezentuje się FFun Park, najnowszy projekt agencji FF Events, który już od czerwca na trzy miesiące zamieni teren obok Stadionu Legii Warszawa w magiczną przestrzeń dla całej rodziny.

 

Organizatorzy zadbali o to, by w FFun Parku każdy mógł znaleźć coś dla siebie, przygotowując wiele naprawdę różnorodnych atrakcji. Pierwszą z nich jest Dragons Alive, plenerowa wystawa przybliżająca dzieciom fascynujący świat mitycznych smoków. Ogromne, ruchome eksponaty prezentują magiczne stworzenia z różnych kultur, podań i mitologii, co poszerza rozrywkowy aspekt projektu również o warstwę edukacyjną. Wszystkie stwory ruszają się i wydają naturalne dźwięki, co buduje w tej strefie iście bajkowy klimat! Przyznajcie, które dziecko nie chciałby usiąść w cieniu gadającego drzewa, aby posłuchać opowiadanych przez niego historii? W FFun Parku to możliwe!

 

 

Kolejna strefa zachwyci z pewnością wszystkich fanów robotów i technologii. Robots Alive to zapierająca dech w piersiach wystawa ogromnych, poruszających się robotów wzorowanych na maszynach znanych z popularnych filmów oraz bajek. Dbałość o detale oraz realistyczne wykonanie eksponatów robią wrażenie również na dorosłych. Także ta strefa poszerzona jest o dodatkowe atrakcje dla najmłodszych, takie jak dziecięcy laser tag, paintball czy możliwości przejażdżki małymi czołgami! 

 

Kolejną atrakcją FFun Parku jest strefa zabaw, gdzie dzieci mogą wyszaleć się w dmuchanych atrakcjach, a także spróbować swoich sił w rozmaitych grach lub po prostu odpocząć przy kolorowankach czy w piaskownicy. Tuż obok swoje ukojenie znajdą także rodzice, dla których przygotowana została strefa chillu z leżakami, hamakami oraz stoiskami gastronomicznymi. 

 

Wizyta w FFun Parku to świetny sposób na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Eksponaty wystawowe robią wrażenie zarówno na najmłodszych, jak i ich rodzicach, a długie godziny spędzone na eksploracji wszystkich dostępnych atrakcji są tu zapewnione! Co ważne, cały FFun Park jest odkrytym, w pełni plenerowym terenem w pełni dostosowanym do obecnych wymagań sanitarnych. Mamy wrażenie, że po długich miesiącach przymusowego braku nowych atrakcji dla rodzin Warszawa w końcu może pochwalić się naprawdę ciekawym konceptem familijnym!

 

Mamy również przyjemność w szczególny sposób zaprosić całą społeczność Legii, dla której przygotowaliśmy specjalną ofertę:

 

- Poza licznymi atrakcjami, na naszych kibiców czeka dodatkowa niespodzianka w postaci 15% zniżki na bilety wstępu kupowanych stacjonarnie dla posiadaczy karty kibica oraz dla dzieci uczęszczających na zajęcia Legia Soccer Schools.

 

- Wszyscy goście FFun Parku mogą skorzystać również z 10% zniżki w Legia FanStore, na podstawie opasek otrzymanych przy wejściu do parku.

 

FFun Park będzie funkcjonował do końca sierpnia przy ul. Łazienkowskiej 3, tuż obok Stadionu Legii. Po więcej informacji o FFun Parku oraz bilety online zapraszamy na stronę www.ffunpark.pl.

 

Parking:

Dzięki wyjątkowej lokalizacji goście FFun Parku będą mogli skorzystać z płatnego parkingu na Stadionie Legii na hasło "FFun Park". Koszt parkingu to 15zł. Wjazd dla samochodów będzie możliwy bramą W-2, od strony ulicy Czerniakowskiej.

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube