Nowy Dwór Mazowiecki

AKTUALNOŚCI

2018-12-09 18:59

Odpowiedzi na Państwa pytania :)

Mała ściągawka :)

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na pojawiające się pytania postanowiliśmy zamieścić na stronie odpowiedź na najczęściej pojawiające się pytania:

1. Czy można zapisać się na zajęcia w trakcie sezonu?

Odpowiedź:

Do naszych zajęć można dołączyć w każdym momencie, jeśli oczywiście w grupach są jeszcze miejsca. Informacji na temat dostępności udzieli opiekun ośrodka w przypadku Nowego Dworu Mazowieckiego jest to Trener Michał Wojtczak. Pytania można kierować poprzez adres email nowydwor@legiasoccerschools.pl lub poprzez kontakt telefoniczny 668153898.

2. W jaki sposób można zapisać się na zajęcia?

Odpowiedź:

Rodzic może zgłosić do projektu dziecko tylko poprzez stronę internetową www.nowydwor.legiasoccerschools.pl klikając baner ZACZNIJ TRENINGI, a następnie wybierając odpowiednia lokalizacje oraz wypełniając dane. Następnie konto zostanie aktywowane po opłaceniu opłaty wpisowej na dedykowane konto, które zostanie wysłane na wskazany przez Państwa adres email.

3. Czy można przekazać pieniądze trenerowi?

Odpowiedź:

Trenerzy nie pobierają opłat od rodziców. Wszystkie opłaty dokonywane są poprzez stronę internetową. Wyjątek stanowią nadruki na koszulce. Wtedy Państwo przekazują koszulkę oraz 10 zł, a trenerzy realizują usługę personalizacji nadruku.

 

Mamy nadzięję, że ten wpis będzie pomocny. W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu z trenerem koordynatorem.

 

 

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube