Uśmiech proszę! Mobilni foto... Uroczysty TRENING NA PŁYCIE ... Trenuj w Legii! Wiosenny nab...

AKTUALNOŚCI

2020-10-15 15:11

Mobilni fotografowie odwiedzają nasze lokalizacje w Polsce

Autor: Legia Soccer Schools

Trwają sesje foto w Legia Soccer Schools! Począwszy od 12 października br., podczas zajęć w lokalizacjach Legia Soccer Schools, naszych zawodników będą odwiedzać mobilni fotografowie, którzy wykonają zdjęcie każdemu zawodnikowi i zawodniczce na potrzeby produkcji personalizowanych zestawów foto młodego zawodnika Legii! Zachęcamy do obecności za zajęciach i uczestniczenia w sesji.

Zeszłoroczna akcja pokazała, że przygotowany zestaw oraz dodatkowe produkty ze zdjęciem Państwa pociechy są znakomitym prezentem pod choinkę a także cenną pamiątką dla całej rodziny.

 

W skład propozycji możliwych do zakupu wchodzą:
- Zestaw: kalendarz, ramka, plakat.
- Brelok.
- Poszewka na poduszkę.
- Identyfikator ze smyczą.
Uwaga: by mieć możliwość zamówienia i zakupu dodatkowych produktów (brelok, poszewka, identyfikator) konieczne jest zamówienie/zakup zestawu, na który składa się kalendarz, ramka i plakat.

 

Zdjęcia zostaną wykonane zawodniczkom i zawodnikom:
- Ze wszystkich lokalizacji w Polsce i każdego programu sportowego Legia Soccer Schools (lista projektów - kliknij tutaj).
- Tylko dzieciom posiadającym prawo wzięcia udziału w treningach (odpowiedni status, brak zaległości finansowych) w danym projekcie oraz ubranym w oficjalne stroje Legia Soccer Schools otrzymane przy okazji rejestracji do szkółek lub zakupionych ze sklepu on-line Legia Soccer Schools dostępnym w Panelu Opiekuna na stronie https://panel.legiasoccerschools.pl/.


Gotowe zestawy dla zawodników są już dostępne do zakupu w sklepie on-line Legia Soccer Schools, który znajduje się w Panelu Opiekuna na stronie https://panel.legiasoccerschools.pl/.


Wydanie gotowych zestawów zaplanowaliśmy na połowę grudnia 2020 r.

Zachęcamy do obecności na zajęciach tak by każde z Państwa dzieci mogło uczestniczyć w sesji zdjęciowej. Prosimy także o odpowiedni ubiór dzieci zgodnie z powyższymi wskazówkami.


Zestawy foto będą wykonane dla każdego dziecka biorącego udział w sesji.

 

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube