Zielonka

AKTUALNOŚCI

2017-03-08 08:45

Miroslav Radović 2019!

Autor: Legia Warszawa Fot. Mateusz Kostrzewa

Miroslav Radović podpisał nowy kontrakt z Legią. Umowa jednego z kapitanów mistrzów Polski będzie obowiązywała do końca sezonu 2018/19.

Poprzednia umowa Radovicia obowiązywała o 12 miesięcy krócej. Serbski pomocnik z polskim paszportem wrócił do stolicy w sierpniu poprzedniego roku. W tym sezonie rozegrał 23 oficjalne spotkania, zdobył 11 bramek. Ostatnio wobec kontuzji Jakuba Rzeźniczaka był kapitanem drużyny.

 

- Rado przychodził do nas po takim nieco burzliwym okresie w swojej karierze: Chiny, Słowenia, następnie Partizan. Wydaje mi się, że dla niego miejscem docelowym zawsze była Legia. Zawsze chciał wrócić. Tak się stało i w krótkim okresie udowodnił, że to wciąż piłkarz, którego pamiętamy sprzed odejścia do Chin. Zawodnik, który zawsze się angażuje, jest liderem drużyny, ma dobry wpływ na szatnię - powiedział Dyrektor Sportowy Michał Żewłakow. 

 

- Jak przypominam sobie podpisywanie kontraktów, to chyba najczęściej staję do zdjęcia z Rado. Cieszę się, że dobrze się tutaj czuje, odpowiednio funkcjonuje, pomaga drużynie. Kontrakt z sierpnia był takim, aby sprawdzić, zmotywować i sprowokować trochę Rado, aby postawił kropkę nad i. Teraz nadszedł odpowiedni czas, aby nagrodzić jego wkład. A to nie tylko boisko, ale także rola w szatni. Jak patrzymy na zawodnika, który może zrobić coś z niczego, to ostatnio głównie widzimy Vadisa i Radovicia - dodał.

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube