Uśmiech proszę! Mobilni foto... Uroczysty TRENING NA PŁYCIE ... Trenuj w Legii! Wiosenny nab...

AKTUALNOŚCI

2021-12-03 15:28

Mikołajki z Legią Warszawa!

Autor: LW

Święta to czas, który każdy z nas spędza w gronie najbliższych osób, dzieląc się wspólnymi, pozytywnymi emocjami. Z tej okazji legijna rodzina zaprasza wszystkich kibiców na event mikołajkowy! Całe przedsięwzięcie odbędzie się w dniach 5-6 grudnia w Legia FanStore!

Nastał grudzień, a więc miesiąc, który każdemu z nas kojarzy się ze śniegiem, prezentami, choinką, ale przede wszystkim wspaniałymi chwilami spędzonymi z rodziną. Świat spowalnia i łagodnieje - staje się bardziej czuły na wszystkie spory, które w tym okresie cichną. To idealny moment dla całej społeczności Legii, aby zbliżyć się do siebie – niezależnie od wieku, poglądów czy miejsca zamieszkania. Święta mają magiczną moc łączenia ludzi, a Legia Warszawa chce połączyć wszystkich z was organizując mikołajkowy event!

 

Kiedy?

 

Cała impreza rozpocznie się w niedzielę, 5 grudnia i będzie trwała do poniedziałku, 6 grudnia. Miejscem, w którym wszystkie zainteresowane osoby będą mogły wspólnie celebrować świąteczny czas będzie Legia FanStore - oficjalny sklep mistrzów Polski. Wszyscy chcemy, aby jak najwięcej naszych kibiców pojawiło się tego dnia na miejscu. Jesteśmy jedną wielką rodziną – Kibice, piłkarze, sztab i legendy klubowe. Korzystamy też z tej okazji by pomóc potrzebującym – bo wsparcie to element naszych wartości. 

 

Święta z Legią

1. Niedziela 10:00-15:00

2. Poniedziałek 15:00-19:00

Miejsce: Legia FanStore

 

Atrakcje

 

Na wszystkich zgromadzonych klub przygotował masę atrakcji. Dla zainteresowanych osób dostępna będzie strefa gier, w której każdy będzie mógł sprawdzić i przetestować swoje umiejętności na wirtualnym boisku. Nad wszystkim czuwać będą trenerzy Legia eSport Schools (www.LegiaeSportSchools.pl), którzy na co dzień uczą dzieci i młodzież świadomego korzystania z nowoczesnych technologii łącząc to ze sportem i atmosferą drużynowości. Strefa Legia eSport Schools będzie znajdowała się w Muzeum Legii. 

 

Nieodłącznym elementem Mikołajek, a także świąt Bożego Narodzenia jest oczywiście Mikołaj, który tym razem zawita do Legia FanStore w towarzystwie elfów. Mikołaj – jak to ma w zwyczaju – wręczy zainteresowanym osobom prezenty w postaci voucherów na grudniowe mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin (15 grudnia o godz. 20:30) i Radomiakiem Radom (19 grudnia o godz. 17:30). 

 

 

W Legia FanStore będzie również możliwość ozdabiania bombek oraz tworzenia kartek świątecznych z życzeniami dla bliskich, piłkarzy Legii, a także Świętego Mikołaja. Dodatkowo oficjalny sklep mistrzów Polski przygotuje świąteczną ofertę produktową. W Muzuem Legii Warszawa czekać będzie puchar za mistrzostwo Polski, który będzie dostępny dla zwiedzających. 

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube