Trenuj w Legii! Zapisy czas ... Sportowy Rodzic - trenuj i o... Wyjątkowy start sezonu - TRE...

AKTUALNOŚCI

2020-10-27 10:26

Łóżko piłkarskie “bramka LEGII”

Pokój dziecka to miejsce do nauki, odpoczynku, spotkań z kolegami a przede wszystkim do rozwijania własnych pasji. Nic dziwnego, że wielu młodych kibiców chce mieć pokój w stylu piłkarskim. W wielu pokojach wiszą plakaty z ulubionymi piłkarzami, na półkach stoją puchary a na podłodze zielone dywany w kształcie boiska. Rewelacyjnym pomysłem do pokoju piłkarza jest łóżko w kształcie bramki, które będzie mu służyć nie tylko do spania, ale też fajnej zabawy i rozgrywania milionów meczów pluszowymi piłkami.

Wspólnie ze firmą www.woodnight.com.pl (małą stolarnią spod Warszawy, która tworzy łóżka piłkarskie na zamówienie dla dzieci z całej Europy) wyprodukowaliśmy bramkę Legii Warszawa, w naszych barwach klubowych - łóżko bramka jest dostępne do kupienia w sklepie on-line Legia Soccer Schools (po zalogowaniu do Panelu https://panel.legiasoccerschools.pl/).

 

 

Drewniane łóżko w kształcie bramki piłkarskiej w barwach Legii z dwiema szufladami i siatką z liny jutowej.

● Wysokość bramki 165 cm.

● Wymiar pod materac 90x200 cm (materac nie jest w zestawie).

● Wymiar całkowitej ramy łóżka 102x222 cm (konstrukcja łóżka jest trochę większa niż sam materac, do szerokości materaca należy dodać 12 cm, a do długości 22 cm).

● 2 szuflady na kółkach, ze sznurami (uchwyty).

● elastyczny, ortopedyczny stelaż drewniany pod materac Całość wygląda rewelacyjnie :-) jak prawdziwa bramka piłkarska :-) projekt wymyślony i wykonany z najwyższą starannością. Cały stelaż jest malowany lakierem bezbarwnym, bezpiecznym dla dziecka, natomiast rama główna bramki (słupki i poprzeczka) w barwach Legii. Stelaż jest malowany tak, żeby było widać piękną strukturę drewna. Na jednej z szuflad jest wycięta w drewnie eLka w kółku.

 

Łóżko jest od początku do końca wykonane ręcznie - z drewna najwyższego gatunku, szlifowane i malowane przez wiele godzin. Jest to lite drewno, które cudownie wygląda, pięknie pachnie lasem i jest ponadczasowe! Siatka łóżka piłkarskiego zrobiona z naturalnej grubej liny jutowej, ręcznie pleciona i solidnie montowana do stelaża łóżka. Łóżko pięknie się prezentuje w każdym wnętrzu.

Siatka montowana jest na tylnej ściance łóżka oraz na górze (celowo nie ma jej po bokach, projekt łóżka jest lekki, nie jest przytłacza dziecka, łatwo się wchodzi i wychodzi z takiego łóżka).

Łóżko ma dwie solidne szuflady na pościel z uchwytami z grubego sznura jutowego - szuflady wysuwają się na "cichych" kółeczkach (tak aby nie rysować podłogi).

 

Jak dokonać zakupu?
Zakupu dokonacie Państwo w kilku prostych krokach:
1. Logując się na konto opiekuna przez adres http://panel.legiasoccerschools.pl gdzie loginem jest Państwa adres mailowy.
2. Po zalogowaniu przechodząc do zakładki „Sklep Legia Soccer Schools”.
3. Wybieracie zawodnika, dla którego chcecie dokonać zakupu.
4. Wybieracie z listy interesujące Was produkty i akceptujecie zakup kliknięciem „Zamawiam” na dole strony.
5. Wybrane produkty są doliczane do salda zawodnika, a historię zamówień i co było zamawiane możecie zobaczyć w widoku „Płatności” w tabelce „Produkty”.

Płatności dokonujecie Państwo na to samo, indywidualne konto zawodnika, którego dotychczas używacie do opłacenia abonamentu za treningi.
Informujemy, że sprzęt zostanie wydany tylko tym z Państwa, którzy nie zalegają z bieżącymi opłatami za zajęcia w Legia Soccer Schools.

Cena łóżka: 2 999 PLN.
Czas oczekiwania na wykonanie i dostawę: około 35 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności.
Dodatkowe informacje:
- W cenie: transport łóżka na terenie Polski.
- Łóżko do samodzielnego montażu, komplet mocowań i instrukcja są w zestawie.

 

W skład łóżka wchodzą:
- Drewniana konstrukcja łóżka i bramki piłkarskiej.
- Siatka montowana na tylnej ścianie łóżka oraz na górze.
- Drewniany stelaż pod materac z elastycznymi listewkami.
- Łóżko sprzedawane jest bez materaca.

 

 

 

 

Kilka słów o firmie Woodnight:

Jesteśmy rodzinną manufakturą. Każde łóżko tworzymy tak – jakby było robione dla naszych dzieci – z dbałością o każdy, najdrobniejszy detal, z dobrego drewna i bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Nie prowadzimy masowej produkcji, każde łóżko jest wykonywane ręcznie (szlifowane, malowane) – każde ma swój niepowtarzalny urok. Naszym hitem jest łóżko piłkarskie, które podbiło serca dzieci we Francji, Niemczech, Belgii i Hiszpanii. Nasz najstarszy syn jest miłośnikiem piłki nożnej, długo szukaliśmy dla niego fajnego łóżka, solidnego i ładnego zarazem – postanowiliśmy zaprojektować i wykonać je sami ;-)

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube