Trenuj w Legii! Zapisy czas ... Obozy Legii Lato 2020 - rusz... Zapisz swoje dziecko na tren...

AKTUALNOŚCI

2020-07-13 09:26

Łóżko piłkarskie “bramka LEGII”

Pokój dziecka to miejsce do nauki, odpoczynku, spotkań z kolegami a przede wszystkim do rozwijania własnych pasji. Nic dziwnego, że wielu młodych kibiców chce mieć pokój w stylu piłkarskim. W wielu pokojach wiszą plakaty z ulubionymi piłkarzami, na półkach stoją puchary a na podłodze zielone dywany w kształcie boiska. Rewelacyjnym pomysłem do pokoju piłkarza jest łóżko w kształcie bramki, które będzie mu służyć nie tylko do spania, ale też fajnej zabawy i rozgrywania milionów meczów pluszowymi piłkami.

Wspólnie ze firmą www.woodnight.com.pl (małą stolarnią spod Warszawy, która tworzy łóżka piłkarskie na zamówienie dla dzieci z całej Europy) zrobiliśmy jedną, unikalną bramkę Legii Warszawa, w naszych barwach klubowych (zielony, czarny i czerwony) - łóżko bramka jest dostępne tylko dla zwycięzcy konkursu.

 

Weź udział w konkursie - post konkursowy: KLIKNIJ TUTAJ.

Regulamin konkursu - KLIKNIJ TUTAJ.

 

Co jest do wygrania?

Drewniane łóżko w kształcie bramki piłkarskiej w barwach Legii z dwiema szufladami i siatką z liny jutowej.

● Wysokość bramki 165 cm

● Wymiar pod materac 90x200 cm (materac nie jest w zestawie)

● Wymiar całkowitej ramy łóżka 102x222 cm (konstrukcja łóżka jest trochę większa niż sam materac, do szerokości materaca należy dodać 12 cm, a do długości 22 cm)

● 2 szuflady na kółkach, ze sznurami (uchwyty)

● elastyczny, ortopedyczny stelaż drewniany pod materac Całość wygląda rewelacyjnie :-) jak prawdziwa bramka piłkarska :-) projekt wymyślony i wykonany z najwyższą starannością. Cały stelaż jest malowany lakierem bezbarwnym, bezpiecznym dla dziecka, natomiast rama główna bramki (słupki i poprzeczka) w barwach Legii (zielony, czarny i czerwony). Stelaż jest malowany tak, żeby było widać piękną strukturę drewna. Na jednej z szuflad jest wycięta w drewnie eLka w kółku.

 

Łóżko jest od początku do końca wykonane ręcznie - z drewna najwyższego gatunku, szlifowane i malowane przez wiele godzin. Jest to lite drewno, które cudownie wygląda, pięknie pachnie lasem i jest ponadczasowe! Siatka łóżka

piłkarskiego zrobiona z naturalnej grubej liny jutowej, ręcznie pleciona i solidnie montowana do stelaża łóżka. Łóżko pięknie się prezentuje w każdym wnętrzu.

Siatka montowana jest na tylnej ściance łóżka oraz na górze (celowo nie ma jej po bokach, projekt łóżka jest lekki, nie jest przytłacza dziecka, łatwo się wchodzi i wychodzi z takiego łóżka).

Łóżko ma dwie solidne szuflady na pościel z uchwytami z grubego sznura jutowego -szuflady wysuwają się na "cichych" kółeczkach (tak aby nie rysować podłogi).

 

 

Kilka słów o firmie Woognight:

Jesteśmy rodzinną manufakturą. Każde łóżko tworzymy tak – jakby było robione dla naszych dzieci – z dbałością o każdy, najdrobniejszy detal, z dobrego drewna i bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Nie prowadzimy masowej produkcji, każde łóżko jest wykonywane ręcznie (szlifowane, malowane) – każde ma swój niepowtarzalny urok. Naszym hitem jest łóżko piłkarskie, które podbiło serca dzieci we Francji, Niemczech, Belgii i Hiszpanii. Nasz najstarszy syn jest miłośnikiem piłki nożnej, długo szukaliśmy dla niego fajnego łóżka, solidnego i ładnego zarazem – postanowiliśmy zaprojektować i wykonać je sami ;-)

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube