26 maja 2024 - Uroczysty tre... Zapisz się na Uroczysty Tren... Legia Soccer Schools: dziesi...

AKTUALNOŚCI

2024-04-04 21:39

Limitowana wersja koszulek - Świętuj z nami 10. rocznicę w Stylu!

Autor: Legia Soccer Schools Fot. Mateusz Kostrzewa

Z dumą ogłaszamy, że z okazji naszego jubileuszu, specjalnie dla naszych zawodników, przygotowaliśmy limitowaną edycję koszulek piłkarskich marki adidas. Już od teraz możecie je mieć na własność i nosić z dumą na treningach oraz poza boiskiem!

Co sprawia, że te koszulki są tak wyjątkowe? Oczywiście, oprócz kultowego logo Legia Soccer Schools, znajdziecie na nich specjalną inskrypcję "X-LECIE", podkreślającą naszą 10-letnią historię pasji i zaangażowania! Więcej o naszym jubileuszu tutaj: https://legiasoccerschools.pl/aktualnosci/legia-soccer-schools-dziesiec-lat-pasji-i-sukcesow-3162.

 

Nasze koszulki to nie tylko symbol dziesięciolecia, ale także małe dzieło sztuki sportowej, stworzone z myślą o Waszej wygodzie i stylu. Co najlepsze, dostępne będą w dwóch wersjach kolorystycznych: klasycznej zielonej i eleganckiej białej! 

 

Jak zdobyć limitowaną wersję koszulki?


Każdy, kto chciałby poczuć jubileuszowego ducha i świętować z nami X-lecie Legia Soccer Schools w specjalnie przygotowanych trykotach, są one już teraz dostępne do zakupu w sklepie on-line Legia Soccer Schools (po zalogowaniu na https://panel.legiasoccerschools.pl/ i przejściu do sklepu do działu "X-LECIE").

 

Koszulki są dostępne w sklepie on-line w pełnej rozmiarówce adidas tzn. od 116 cm do XL.

 

Zachęcamy was do noszenia ich z dumą na treningach i poza nimi. 

 

Nie czekajcie! Dołączcie do nas już teraz i bądźcie częścią wyjątkowej rocznicy Legia Soccer Schools! 

 

Zakupu dokonacie Państwo w kilku prostych krokach:
1. Logując się na konto opiekuna przez adres http://panel.legiasoccerschools.pl gdzie loginem jest Państwa adres mailowy.
2. Po zalogowaniu przechodząc do zakładki „Sklep Legia Soccer Schools”.
3. Wybieracie zawodnika, dla którego chcecie dokonać zakupu.
4. Wybieracie z listy interesujące Was produkty oraz ich rozmiar i akceptujecie zakup kliknięciem „Zamawiam” na dole strony.
5. Wybrane produkty są doliczane do salda zawodnika, a historię zamówień i co było zamawiane możecie zobaczyć w widoku „Płatności” w tabelce „Produkty”.

Płatności dokonujecie Państwo na to samo, indywidualne konto zawodnika, którego dotychczas używacie do opłacenia abonamentu za treningi.
Informujemy, że sprzęt zostanie wydany tylko tym z Państwa, którzy nie zalegają z bieżącymi opłatami za zajęcia w Legia Soccer Schools.

 


 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube