Uroczysty TRENING NA PŁYCIE ... Trenuj w Legii! Wiosenny nab... Rocznik 2018 - nowe pokoleni...

AKTUALNOŚCI

2021-04-22 10:00

Legia Soccer Schools spełnia marzenie bohatera programu Nasz Nowy Dom

Autor: Małgorzata Sadowska Fot. Mateusz Kostrzewa

Wyjątkowy trening przy Łazienkowskiej - Ariel Mosór wraz z Legia Soccer Schools zaprosili na trening ośmioletniego Kubę, bohatera 231. odcinka programu Nasz Nowy Dom.

Kuba wraz ze swoimi kolegami najpierw wzięli udział w krótkim treningu przygotowanym specjalnie dla nich, a następnie dołączyli do grupy dzieci Legia Soccer Schools i wspólnie z nimi odbyli całe zajęcia. Dla Kuby było to wyjątkowe popołudnie spędzone z piłkarzem pierwszej drużyny. Ariel Mosór nie tylko doradzał chłopcu zza linii bocznej podczas indywidualnego treningu z trenerami Legia Soccer Schools, ale także wręczył mu kilka upominków i pamiątkowy medal Supermistrza.

 

Niezwykle ciepło przyjęły Kubę także dzieci i trenerzy Legia Soccer Schools, którzy przygotowali dla niego prezent w postaci koszulki ze swoimi podpisami oraz całego kompletu treningowego Legia Soccer Schools.

 

 

Kuba ma osiem lat. Samotnie wychowuje go tata, pana Grzegorz. Od roku mieszkają w Sypniewie w mieszkaniu socjalnym, ponieważ ich dom jest w stanie ruiny. Dwa lata temu mama Kuby została błędnie zdiagnozowana przez lekarzy, którzy leczyli ją na przeziębienie, gdy w rzeczywistości w jej płucach rozwijał się nowotwór. W niespełna 3 miesiące chłopiec stracił mamę. Jego tata bardzo się o niego troszczy i to właśnie on zaszczepił w nim pasję do piłki nożnej. Największym marzeniem Kuby jest zostać dobrym piłkarzem.

 

Całą historię Kuby i jego taty, w tym relację z przygotowanej przez nas niespodzianki można obejrzeć na platformie IPLA w tym miejscu.

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube