Przedszkola Piłkarskie Legii... Półkolonie piłkarskie Legii ... Zapisz się na dodatkowy tren...

AKTUALNOŚCI

2023-11-28 10:00

Legia Cup 2023: wygrywa Sparta, Legia druga!

Autor: Mateusz Okraszewski Fot. Jakub Wydra, Janek

Zakończyła się kolejna, 18. edycja międzynarodowego turnieju Legia Cup. Przez cały weekend wiele klubów z różnych stron świata rywalizowało na bocznym boisku przy ulicy Łazienkowskiej. Ze świetnej strony pokazali się młodzi piłkarze Legii, którzy wywalczyli srebrne medale!

Zakończył się kolejny międzynarodowy turniej Legia Cup. Przez cały weekend wiele klubów z różnych stron świata rywalizowało na bocznym boisku przy ulicy Łazienkowskiej. Ze świetnej strony pokazali się młodzi piłkarze Legii, którzy wywalczyli srebrne medale! 

 

Kolejny raz turniej Legia Cup okazał się wspaniałym, piłkarskim widowiskiem. Przez cały weekend jedenaście europejskich drużyn rywalizowało na bocznych boiskach Legii Warszawa. Wydarzenie zgromadziło wielu kibiców, którzy stworzyli fantastyczną atmosferę.
Z bardzo dobrej strony pokazali się młodzi zawodnicy Legii. Nasi zawodnicy wygrali siedem z jedenastu rozegranych meczów i dzięki temu zajęli drugiej miejsce na koniec rozgrywek. Mamy nadzieję, że wszyscy młodzi adepci Akademii Legii w przyszłości osiągać będą wiele sukcesów, a podobne przedsięwzięcia otworzą im możliwości gry w topowych, europejskich klubach!

 

 

TABELE, WYNIKI, STATYSTYKI LEGIA CUP 2023 - LIVE - LegiaCup.pl 

 

Legia Cup przez lata - wysokim poziomem sportowym i nienaganną organizacją - wypracowała sobie znakomitą renomę w środowisku europejskiej piłki dziecięcej. Również w tym roku nie zabrakło wielkich marek, słynących ze skutecznego szkolenia piłkarzy, którzy później z powodzeniem radzą sobie w topowych ligach czy w europejskich pucharach. 

 

Tego roku w rywalizacji wzięły udział drużyny złożone z chłopców z rocznika 2013 i młodszych. Turniej rozgrywany był w formule "każdy z każdym", a o zwycięzcy zadecydował dorobek punktowy po dwudniowej rywalizacji. Każdy mecz trwał 15 minut.

 

Dziękujemy za wspaniałą, sportową rywalizację!

 

GALERIE ZDJĘĆ Z TURNIEJU:
1 CZĘŚĆ - KLIKNIJ
2 CZĘŚĆ - KLIKNIJ
3 CZĘŚĆ - KLIKNIJ

 

 

Partnerzy Turnieju:

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube