26 maja 2024 - Uroczysty tre... Zapisz się na Uroczysty Tren... Legia Soccer Schools: dziesi...

AKTUALNOŚCI

2021-09-30 09:33

Kraina Lodu - kolejny etap UEFA Playmakers

Autor: Legia Soccer Schools

„Kraina Lodu 2” na sportowo. Zapisz swoją córkę na wyjątkowe piłkarskie zajęcia! Startuje druga edycja programu UEFA Playmakers we współpracy z Legia Soccer Schools! Zapraszamy na bezpłatne zajęcia wszystkie dziewczynki w wieku do 8 roku życia!

W ramach treningów, dziewczynki w wieku do 8 lat, wcielając się w rolę bohaterów swoich ulubionych bajek, wchodzą do nieznanego im wcześniej świata piłki nożnej. Zajęcia prowadzone przez specjalnie wyszkoloną kadrę trenerską odbywać się będą przy Łazienkowskiej 3.

 

UEFA Playmakers to projekt realizowany przez Europejską Federację Piłkarską we współpracy z Disneyem, Polskim Związkiem Piłki Nożnej i Legia Soccer Schools. Jego nadrzędnym celem jest wzrost zainteresowania futbolem w grupie najmłodszych dziewcząt, dlatego program jest przeznaczony wyłącznie dla dziewczynek w wieku do 8 lat.

 

Poprzez Playmakers UEFA, PZPN oraz Disney pragną zerwać z takim stereotypowym myśleniem o futbolu. Stąd na zajęciach obecność Elsy, Anny i Olafa, czyli bohaterów uwielbianego przez dziewczynki filmu „Kraina Lodu 2”. Scenariusz każdego treningu drugiej edycji programu oparty będzie właśnie na tej bajce. Uczestniczki słuchając narracji trenera przeniosą się do świata księżniczek, w którym czeka na nie doskonała zabawa. Po raz pierwszy w życiu dziewczynkom będzie w tej zabawie towarzyszyła… piłka nożna.

 

Zajęcia w ramach Playmakers prowadzone przez Legia Soccer Schools rozwiną u twojej córki podstawowe umiejętności ruchowe, niezbędne do uprawiania sportu, a co za tym idzie dbania o zdrowy tryb życia w przyszłości. Podczas treningów zetknie się z wartościami i umiejętnościami przydatnymi także poza futbolem – nauczy się choćby pracować w zespole czy rozwiązywać problemy. A wszystko to w atmosferze zabawy i z szerokim uśmiechem na twarzy.

 

Czekamy na Was!

 

KIEDY TRENUJEMY?
- W każdą niedzielę o godzinie 11:00 (boisko treningowe przy ul. Łazienkowskiej 3).

 

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?
- Napisz do nas na playmakers@legiasoccerschools.pl i czekaj na szczegóły.


 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube