Trenuj w Legii! Wiosenny nab... Obozy Legii Lato 2023 - rusz... PKN ORLEN partnerem Fundacji...

AKTUALNOŚCI

2023-01-27 13:22

Gwiazdy Legii na turnieju WOŚP!

Autor: Legia Soccer Schools Fot. Janusz Partyka / archiwum legia.com

Legia Warszawa kolejny raz gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i pomaga! Pomóc możecie i Wy, a przy okazji... zobaczyć legendarne gwiazdy Legii Warszawa w akcji na boisku. Już w tę niedzielę wielki finał WOŚP a jedną z atrakcji będzie turniej piłkarski rozgrywany na boisku bocznym przy Ł3. Zapraszamy - wstęp wolny!

W tym roku Wielka Orkiestra Sportowej Pomocy gra 31. finał pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!

 

OGLĄDAJ W AKCJI M. IN. BYŁE GWIAZDY LEGII:

Jedną z form pomocy jaką zaproponowaliśmy jest udział sławnych drużyn (po wcześniejszym wylicytowaniu miejsca) w turnieju piłkarskim!

 

Turniej odbędzie się w dniu finału WOŚP - 29.01.2023 r., na boisku bocznym Legii Warszawa (pod balonem), przy ul. Łazienkowskiej 3. Wezmą w nim udział takie ekipy jak: Reprezentacja Dziennikarzy, Legia Oldboys, Reprezentacja Gwiazd Piłki Nożnej, Pectus Football Team, PKO Sport czy Legia Ladies!

 

Wśród zawodników uczestniczących w turnieju znajdziemy takie legenedy jak m. in. Dariusz Dziekanowski, Tomasz Sokołowski, Marek Jóźwiak, Marcin Burkhardt, Maciej Śliwowski, Grzegorz Szamotulski, Dariusz Kubicki, Jacek Kacprzak, Paweł Skrzypek czy Jacek Cyzio.

 

Drużyna, która zwycięży w turnieju Wielka Orkiestra Sportowej Pomocy, rozegra mecz z Pierwszą drużyną Legii Warszawa… w „piłkarzyki”! Termin tego meczu, zostanie określony już po finale WOŚP.

 

Harmonogram turnieju:

Grupa I - godz. 10.00 – 12.00

Godz. 10.00: Dziennikarze – BuyNew

Godz. 10.20: Legia Oldboys – Loża 

Godz. 10.40: Dziennikarze – Loża 

Godz. 11.00: Legia Oldboys – BuyNew

Godz. 11.20: Legia Oldboys – Dziennikarze 

Godz. 11.40: Loża - BuyNew

 

Grupa II - godz. 12.00 – 14.00 

Godz. 12.00: Pectus - PKO Sport 

Godz. 12.20: Reprezentacja Gwiazd Piłki Nożnej – Legia Ladies

Godz. 12.40: Pectus – Legia Ladies

Godz. 13.00: Reprezentacja Gwiazd Piłki Nożnej– PKO Sport

Godz. 13.20: Pectus – Reprezentacja Gwiazd Piłki Nożnej

Godz. 14.00: Legia Ladies – PKO Sport 

 

14:00 - FINAŁ!

 

W związku z tym iż finał WOŚP zbiega się z terminem meczu Legia Warszawa vs. Korona Kielce (29.01.2023, godz. 15:00), wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju Wielka Orkiestra Sportowej Pomocy, zapraszamy na mecz Legii. Vouchery na bilety na ww. mecz zostaną przekazane w dniu turnieju.

 

SPRAWDŹCIE NASZE AUKCJE WOŚP! Kliknij tutaj! 

 

Zapraszamy na Ł3 wszystkich kibiców! Wstęp na nasze boisku jest wolny. Wejście na teren boiska znajduje się od strony ul. Myśliwieckiej (od strony Kortów Legii).
UWAGA: każdego chętnego zachęcamy do wsparcia puszek WOŚP, które na terenie stadionu będą udostępniali nasi wolontariusze! Prosimy przygotować gotówkę!

 

 

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube