Trenuj w Legii! Wiosenny nab... Obozy Legii Lato 2023 - rusz... PKN ORLEN partnerem Fundacji...

AKTUALNOŚCI

2023-04-27 12:43

Fizjoterapia dla zawodników Legia Soccer Schools

Autor: Legia Soccer Schools Fot. Janusz Partyka

Zapraszamy do skorzystania z oficjalnych usług fizjoterapeutycznych przygotowanych specjalnie dla zawodniczek i zawodników Legii! W ramach usług, nasi certyfikowani specjaliści fizjoterapii, przeprowadzą metodyczny program badań mający na celu profilaktykę urazów oraz harmonijny powrót do pełnej sprawności po urazach.

Fizjoterapia jest dziedziną, która jako podstawę swoich metod leczniczych wykorzystuje zjawisko reaktywności organizmu na bodźce. Podstawowym celem fizjoterapii jest zapobieganie postępowi i nawrotom choroby, usuwanie różnych dolegliwości i przywracanie sprawności fizycznej

 

Proponujemy dwa rodzaje usług:

WYWIAD/BADANIE:

Wizyta Podczas pierwszej wizyty zostanie przeprowadzony z zawodnikiem wywiad oraz badanie fizjoterapeutyczne. Jeśli będzie to konieczne zawodnik zostanie skierowany do lekarza na konsultację oraz dokładną diagnostykę. Następnie zostanie przeprowadzona wstępna terapia oraz zawodnik otrzyma zalecenia do domu. Czas trwania wizyty około 60 minut.

 

TERAPIA/LECZENIE:

Terapeuta na podstawie diagnozy w zależności od aktualnych potrzeb pacjenta prowadzi terapię manualną, terapię tkanek miękkich, terapię punktów spustowych, terapię powięziową itp. Łącząc to z ćwiczeniami, których zawodnik uczy się pod okiem terapeuty, aby móc następnie samodzielnie wykonywać je w domu. Czas wizyty około 60 minut.

Jest możliwość wykupienia dodatkowo pakietu 10 (dziesięciu) wizyt.

 

Usługi są realizowane przez certyfikowanych pracowników fizjoterpii, którzy na co dzień pracują z zawodnikami Akademii Piłkarskiej oraz Legia Soccer Schools i odbywają się na terenie Stadionu Legii przy Łazienkowskiej 3 w specjalnie przygotowanych do tego gabinetach.

 

Konkretny termin wizyty umawiany jest indywidualnie przez sztaby medyczne po dokonaniu zamówienia produktu fizjoterapeutycznego przez Klienta w sklepie on-line Legia Soccer Schools: http://panel.legiasoccerschools.pl.

 

Jak dokonać zakupu?

Zakupu dokonacie Państwo w kilku prostych krokach:

1. Logując się na konto opiekuna przez adres http://panel.legiasoccerschools.pl gdzie loginem jest Państwa adres mailowy.

2. Po zalogowaniu przechodząc do zakładki „Sklep Legia Soccer Schools”.

3. Wybieracie zawodnika, dla którego chcecie dokonać zakupu.

4. Wybieracie z listy dział "Fizjoterpia" oraz dany produkt a zakup potwierdzacie kliknięciem „Zamawiam” na dole strony.

5. Wybrane produkty są doliczane do salda zawodnika, a historię zamówień i co było zamawiane możecie zobaczyć w widoku „Płatności” w tabelce „Produkty”.

6. Po zakupie prosimy o kontakt z naszym działem fizjo pod adresem fizjo@legiasoccerschools.pl, z którym umówicie Państwo konkretny termin wizyty/wizyt.

 

Płatności dokonujecie Państwo na to samo, indywidualne konto zawodnika, którego dotychczas używacie do opłacenia abonamentu za treningi.

 

Masz pytania? Napisz: fizo@legiasoccerschools.pl lub zadzwoń (22) 318 20 17.

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU - KLIKNIJ

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube