Trenuj w Legii! Wiosenny nab... Obozy Legii Lato 2023 - rusz... PKN ORLEN partnerem Fundacji...

AKTUALNOŚCI

2023-04-16 10:10

Dodatkowy trening na Pradze dla Przedszkolaków Legii!

Autor: Legia Soccer Schools

Hej zawodnicy Przedszkoli piłkarskich Legii Warszawa! Zaczynamy realizować dodatkowy, drugi trening w tygodniu! Zajęcia będą odbywały się w naszym ośrodku na Pradze. Zapraszamy na treningi!

Po otwarciu jakiś czas temu podobnego programu dodatkowego, drugiego treningu dla Przedszkolaków przy Łazienkowskiej 3 (więcej o tym tutaj - klik), teraz czas na ośrodek na Pradze!

 

Przedszkola piłkarskie Legii Warszawa (dla dzieci 3-7 lat) to podstawowy i pierwszy etap szkolenia w naszym Klubie. Jest to także najbardziej liczny i o największym zasięgu terytorialnym (ponad 100 lokalizacji w Polsce) projekt w ramach Legia Soccer Schools (więcej o tym przeczytacie tutaj - klik).

 

Dodatkowy, drugi trening w tygodniu pozwoli przygotować naszych dzielnych "Przedszkolaków" na kolejne wyzwania piłkarskie jakie czekają na nich w dalszej przygodzie z piłką nożną w naszym Klubie.

 

Konspekt sportowy będzie miksem następnych etapów szkolenia w Legii Warszawa i obejmie elementy wykorzystywane na co dzień w Szkole Techniki, Szkole Motoryki, Szkole Bramkarzy i Szkołach Piłkarskich (więcej o naszych projektach przeczytacie tutaj - klik).

 

Zapraszamy!

 

Termin zajęć:

Poniedziałki, 18:00, Praga, ul. Zbaraska 3

 

Uwaga: w zajęciach mogą wziąć jedynie zawodnicy o statusie "aktywnym" czyli aktualnie trenujący w jednym z ośrodków Przedszkoli piłkarskich z roczników 2015 - 2018.

 

Opłaty:

Wpisowe: już od 29 PLN, abonament miesięczny: 99 PLN

 

Jak zapisać dziecko:

1. Zaloguj się na konto opiekuna pod adresem http://panel.legiasoccerschools.pl gdzie loginem jest Twój adres mailowy.

2. Wybierz przycisk "Zgłoś zawodnika" i wybierz projekt "Przedszkola piłkarskie".

3. Wypełnij formularz danymi zawodnika, którego chcesz zgłosić na dodatkowy trening wybierając jako lokalizację: Warszawa - Praga - DODATKOWY TRENING.

4. Dokonaj płatności i... widzimy się na boisku!

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube