Zielonka

AKTUALNOŚCI

2017-03-01 08:42

''B(L)IŻEJ LEGII'': ARTUR JĘDRZEJCZYK KOLEJNYM GOŚCIEM

Autor: JP

Spotkanie z obrońcą reprezentacji Polski odbędzie się w środę 1 marca o godz. 19.30 w restauracji Champions hotelu Marriott.

Wraz z powrotem ligowej i europejskiej piłki na murawę stadionu przy Łazienkowskiej 3, wraca też cykl „B(L)iżej Legii”. Fani stołecznego klubu ponownie będą mieli okazję spotkać się ze swoimi idolami twarzą w twarz, porozmawiać z nimi, zdobyć autograf czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Ostatnimi gośćmi fanów byli m.in. trener Jacek Magiera oraz Guilherme i Arkadiusz Malarz.

 

Tym razem bohaterem spotkania będzie podpora defensywy Legii i etatowy reprezentant Polski, Artur Jędrzejczyk. Popularny „Jędza” to ulubieniec warszawskich kibiców, który tej zimy wrócił do klubu po pobycie w rosyjskim FK Krasnodar. Reprezentant Polski znany jest z poczucia humoru i wysokich umiejętności piłkarskich, co przysparza mu wielu kibiców.

 

Spotkanie z 29-letnim obrońcą odbędzie się w środę 1 marca o godz. 19.30 w restauracji Champions hotelu Marriott przy Al. Jerozolimskich 65/79, a poprowadzi je dziennikarz Polsatu i TOK FM, Przemysław Iwańczyk.

 

Poza możliwością bliższego poznania sympatycznego zawodnika, kibice jak zwykle będą mogli zgarnąć fantastyczne nagrody. Tym razem w puli znajdą się m.in.: koszulka Artura Jędrzejczyka z autografem, voucher dla 2 osób na „Quick Lunch” w restauracji Champions, voucher na 200 zł do wykorzystania w restauracji Champions oraz powerbanki. W dodatkowym losowaniu dla klientów restauracji wygrać będzie można 2 bilety VIP na mecz Legii w rundzie wiosennej ekstraklasy wraz z unikatową, czerwoną koszulką meczową.

 

Wszystkich kibiców Legii serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Ci, którzy nie będą mogli pojawić się w restauracji Champions osobiście, mogą śledzić spotkanie dzięki transmisji LIVE na Facebooku eFortuna.pl z możliwością zadawania pytań w czasie rzeczywistym.

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube