Brwinów - Szkoły

Opis ośrodka

Szkoła piłkarska Legia Soccer Schools w Brwinowie powstała w kwietniu 2016 r.

Oferta szkoły skierowana jest do dzieci i młodzieży powiatów pruszkowskiego i grodziskiego, ze szczególnym uwzględnieniem miasta Brwinów. Działalność obejmuje prowadzenie zajęć w ramach szkoły piłkarskiej oraz szkoły techniki.

W ramach abonamentu zawodnicy otrzymują możliwość odbywania od 3 do 4 treningów po 1,5 godz. tygodniowo, a także uczestniczenia w meczach ligowych MZPN i meczach sparingowych (średnio 1-2 mecze tygodniowo).

Wiosną i latem szkoła piłkarska LSS prowadzi treningi na świeżym powietrzu na trzech obiektach: 2 boiskach ze sztuczną murawą i jednym boisku trawiastym.
Zimą zajęcia odbywają się w nowoczesnej, ogrzewanej hali pneumatycznej na boisku ze sztuczną murawą.

Unikalną cechą ośrodka jest ścisła współpraca z miejscowym klubem - Akademią Piłkarską BKS Naprzód Brwinów, Dotyczy ona zarówno spraw organizacyjnych, sportowych i marketingowych, jak też współpracy kadry trenerskiej. Młodzi zawodnicy szkoleni w ramach LSS równolegle reprezentują  barwy klubowe AP BKS Naprzód. Po zakończeniu szkolenia w szkole piłkarskiej Legia Soccer Schools młodzi zawodnicy będą kontynuować treningi pod okiem wykwalifikowanej i starannie wyselekcjonowanej kadry trenerskiej AP BKS Naprzód Brwinów (trenerzy mają zapewnione merytoryczne i szkoleniowe wsparcie Legii Warszawa).


MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube