Ostrów Mazowiecka

AKTUALNOŚCI

2018-09-07 15:09

RUSZA PIŁKARSKIE PRZEDSZKOLE LEGII WARSZAWA W OSTROWI MAZOWIECKIEJ!!

Szanowni Państwo,

 

Nowy sezon Piłkarskich Przedszkoli Legii Warszawa w Ostrowi Mazowieckiej przed nami !

 

Skorzystajcie więc z szansy zapisania swojego dziecka do największego projektu piłkarskiego w Polsce organizowanego dla dziewczynek i chłopców w wieku 3 - 7 lat (2011-2015) w lokalizacji OSTRÓW MAZOWIECKA i podarujcie mu niezapomniane sportowe wrażenia.

Celem ogólnopolskiego programu „Legia Soccer Schools” jest zabawa poprzez sport oraz edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród dzieci poprzez promocję aktywnego stylu życia w oparciu o trening piłkarski na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki odpowiedniej liczebności grup oraz bogatemu wyposażeniu placów treningowych, każde dziecko może liczyć na pełne wsparcie zarówno pod kątem pomocy w czasie piłkarskich zadań jak i rozwijania talentów, które drzemią w każdym małym człowieku.

Zajęcia prowadzi starannie wyselekcjonowana kadra trenerska – osoby szkolone przez Akademię Piłkarską Legii Warszawa.  W czasie zajęć dzieci, wykorzystując różne przybory, będą uczyły się prowadzić piłkę, uderzać ją na bramkę jak i grać w mini meczach piłkarskich. Wszystkie te działania będą osadzone w scenariuszu zajęć wykreowanym na świat bliski dzieciom – wesołych bohaterów znanych z bajek i ich przygód. Co zajęcia oferujemy inną bajkę !

 

Start:       
8 września 2018 r.

 

Kiedy:  
KAŻDA SOBOTA MIESIĄCA,

 

Gdzie:      
boisko SP nr 3 ul. Widnichowska 4, Ostrów Mazowiecka  - sezon letni

Godziny:  10:00-11:00

Koszt:  UWAGA - NOWA KWOTA MIESIĘCZNA!! 99 zł / miesięcznie

 

 

opłata wpisowa dla nowych uczestników w wysokości 170zł/199zł* w ramach opłaty uczestnicy otrzymują Strój Małego Legionisty ( spodenki, koszulka, skarpetki) oraz voucher do wymiany na bilet Legii Warszawa.                                

 

* opłata jest zależna od wybranego zestawu stroju

 

 

Prosimy nowe osoby przed przyjściem na zajęcia o kontakt z koordynatorem ośrodka pod numerem telefonu : 666 111 775 

 

 


Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń !

 

 

 

ZAPISZ SIĘ - KLIKNIJ !

 

 

Zapisz swoje dziecko już teraz i podaruj mu niepowtarzalną szansę obcowania z piłką nożną pod auspicjami Legii Warszawa !

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube