Łomża

AKTUALNOŚCI

2017-08-04 07:58

Najnowsze stroje Legii Warszawa także w Piłkarskich Przedszkolach!

Na pewno widzieliście już najnowsze stroje piłkarzy Legii Warszawa. Te same stroje dostępne są już także dla naszych Małych Legionistów w Piłkarskich Przedszkolach!

  

Rejestrując dziecko nowi uczestnicy mają wybór kwoty wpisowego, w ramach której otrzymają kompletny strój piłkarski (koszulka, spodenki, skarpetki). Podstawowa opłata wpisowa pozostaje bez zmian - 170zł w ramach której otrzymają Państwo strój ze Stulecia Klubu (sezon 2016/2017). Wybierając najnowszy komplet zapłacą Państwo 199zł!

 

Komplet dostępny jest także w Sklepie Legia Soccer Schools dla obecnych uczestników.

 

 

 

Co nowego zatem w najnowszej koszulce? Utrzymana jest ona w klasycznym stylu i kolorystyce. Podobnie jak poprzedni model jest w kolorze białym z czarnymi elementami. Największą różnicą jest zmiana koloru pasa poprzecznego z czarnego na szary. Dodatkowo zniknęły charakterystyczne dla firmy Adidas paski z ramion, które pojawiają się za to pod rękawkami i biegną wzdłuż całego boku koszulki.

 

Twoje dziecko nie może się już doczekać treningów w najnowszej koszulce? Możecie je rozpocząć już w sierpniu! Zapisy na wakacyjne zajęcia Piłkarskich Przedszkoli Legii w Łomży wciąż trwają. Więcej na ten temat tutaj.

 

A już we wrześniu startuje nowy sezon Legia Soccer Schools dla dzieci w wieku 3-7 lat w Łomży! Aby się zapisać, kliknij przycisk "Zapisz się!" powyżej newsa.

 

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube