Łomża

AKTUALNOŚCI

2017-08-02 10:00

Kolejny wakacyjny miesiąc przed nami!

Pierwszy wakacyjny miesiąc z Legią już za nami! W lipcu podczas zajęć najmłodsi piłkarze mieli okazję przenieść się między innymi w świat Kubusia Puchatka, Królika Buggsa oraz zaprosić do wspólnej zabawy swoich rodziców. Ale to nie koniec! Już w najbliższy poniedziałek 7 sierpnia startujemy z nowym miesiącem zajęć!

 

Propozycja zajęć wakacyjnych przeznaczona jest zarówno dla aktualnych uczestników naszego projektu jak i dla tych, którzy chcieliby dołączyć do naszej wielkiej Rodziny Legia Soccer Schools. Do zajęć w standardowym trybie wrócimy od nowego sezonu, we wrześniu. Zapraszamy do zapisów!

 

Harmonogram zajęć w Łomży w sierpniu:
w terminach: 7 sierpnia (poniedziałek), 10 sierpnia (czwartek), 16 sierpnia (środa), 18 sierpnia (piątek)

 

Fotogaleria z zajęć lipcowych już dostępna tutaj!

 

W jaki sposób dokonać zapisów?:
1. Zaloguj się na konto opiekuna przez adres 
http://panel.legiasoccerschools.pl gdzie loginem jest Państwa adres mailowy.
2. Po zalogowaniu kliknij w przycisk „Sklep Legia Soccer Schools” i wybierz nazwisko zawodnika, którego zamierzacie zapisać na wakacyjne zajęcia.
3. Wybierz z listy produkt „Zajęcia wakacyjne Przedszkoli piłkarskich” w odpowiedniej lokalizacji i zaakceptuj zakup kliknięciem „Zamawiam” na dole strony.
5. Wybrane produkty są doliczane do salda zawodnika, a historię zamówień możecie zobaczyć w widoku „Płatności” w tabelce „Produkty”.
6. Płatności dokonujecie Państwo na to samo, indywidualne konto zawodnika, którego dotychczas używacie do opłacenia abonamentu za treningi.

Uwaga: Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wniesienie opłaty miesięcznej w wysokości zaproponowanej dla wybranego ośrodka treningowego oraz akceptacja Regulaminu zajęć.
Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 3-7 lat.

Regulamin zajęć - 
kliknij tutaj.

 

 

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube