Uśmiech proszę! Mobilni foto... Uroczysty TRENING NA PŁYCIE ... Trenuj w Legii! Wiosenny nab...

AKTUALNOŚCI

2020-10-07 13:31

Legia Fit - jedz i trenuj jak Mistrz!

Autor: Legia Soccer Schools

Bez odpowiednio dobranej diety ciężko osiągnąć postawiony sobie cel. Program Legia Fit ma dla Was propozycję - przepyszną dietę pudełkową od zaraz! Do wyboru diety: Basic, Sport, Wege, GlutenFree, LactoseFree dostępne w pakietach od 1200kcal do 3500kcal. Popraw swoją sylwetkę i zadbaj o zdrowie!

Dodatkowo skorzystaj z zajęć w ramach projektu Sportowy Rodzic Legii Warszawa gdzie pod okiem najlepszych specjalistów poprawisz swoją sylwetkę i zadbasz o zdrowie. Program składa się z trzech elementów: treningu (biegowego, fitness oraz siłowego), badań składu ciała oraz krwi oraz właśnie diety pudełkowej Legia FIT. Zacznij trenować i odżywiać się jak MISTRZ!

 

ZAPISZ SIĘ NA TRENINGI- KLIKNIJ

ZAMÓW DIETĘ LEGIA FIT - KLIKNIJ 
BADANIE SKŁADU CIAŁA ORAZ KONSULTACJA DIETETYCZNA - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

LEGIA FIT - BASIC

Dostępna w kaloryczności 1200, 1500, 1800, 2100 kcal. Składa się z pięciu posiłków – 3 głównych (śniadanie, obiad i kolacja) oraz dwóch uzupełniających (drugie śniadanie oraz podwieczorek).

 

Jest to dieta podstawowa przeznaczona zarówno dla osób, które chcą schudnąć i zdrowo, racjonalnie się odżywiać. Opiera się na Piramidzie Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej oraz zasadach zdrowego żywienia.

 

W każdym posiłku znajdują się warzywa lub owoce, pełnoziarniste produkty zbożowe (kasze, ryż, pełnoziarnisty makaron, chleb pełnoziarnisty), produkty białkowe, czyli mięso, ryby, produkty nabiałowe, strączkowe (soczewica, ciecierzyca, fasola, soja) oraz zdrowe tłuszcze (olej rzepakowy, oliwa z oliwek, awokado). Jest to dieta składająca się z 45-55 % węglowodanów, 15- 25 % białka oraz 30-35 % tłuszczów.

 

 

LEGIA FIT - SPORT 

Dostępna jest w trzech kalorycznościach.


Dieta w kaloryczności 2500 kcal składa się ze śniadania, drugiego śniadania, obiadu, drugiego obiadu oraz kolacji.
W kaloryczności 3000 kcal ze śniadania, drugiego śniadania, obiadu, drugiego obiadu, trzeciego obiadu (zawsze wegetariańskiego) oraz kolacji.
W kaloryczności 3500 kcal ze śniadania, drugiego śniadania, obiadu, drugiego obiadu, trzeciego obiadu (zawsze wegetariańskiego), podwieczorku oraz kolacji.

 

Jest to dieta, która tak jak dieta Legia Fit - Basic opiera się na wszystkich grupach produktów z Piramidy Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej, ale przeznaczona jest dla osób, które potrzebują zwiększonej ilości kalorii w związku z wykonywaną pracą lub zwiększoną aktywnością fizyczną.

 

To co odróżnia tę dietę od innych wysokokalorycznych diet dostępnych na rynku to to, że zwiększoną kaloryczność uzyskujemy z dodatkowych obiadów, a nie z dodania do potraw np. większej ilości tłuszczów. Dieta ta często jest również wykorzystywana jako źródło dodatkowych obiadów dla członków rodzin.

 

W celu ustalenia odpowiedniej kaloryczności diety, dla Ciebie i Twojej dyscypliny sportu skontaktuj się z naszymi ekspertami.

 

 

LEGIA FIT - WEGE

Dieta Legia Fit - Wege jest to dieta wegetariańska, w której produkty mięsne zastąpione są przez produkty strączkowe suche (ciecierzycę, soczewicę, różnego rodzaju fasolę oraz soję) oraz nabiał.

 

Jest to dieta przeznaczona zarówno dla osób, które chcą schudnąć – kaloryczność 1200 kcal dla kobiet i 1500 dla mężczyzn oraz dla osób, które chcą się zdrowo i racjonalnie odżywiać – kaloryczność 1500, 1800 i 2100 kcal. Opiera się na Piramidzie Zdrowego Żywienia oraz zasadach zdrowego żywienia.

 

W każdym posiłku znajdują się warzywa lub owoce, pełnoziarniste produkty zbożowe (kasze, ryż, pełnoziarnisty makaron, chleb pełnoziarnisty), produkty białkowe, czyli produkty nabiałowe, strączkowe (soczewica, ciecierzyca, fasola, soja) oraz zdrowe tłuszcze (olej rzepakowy, oliwa z oliwek, awokado). Jest to dieta składająca się z 45-55 % węglowodanów, 15- 25 % białka oraz 30-35 % tłuszczów.

 

Przeznaczona jest dla osób, które chcą wyeliminować ze swojego jadłospisu mięso oraz ryby we wszystkich postaciach. Nie jest to dieta wegańska tylko wegetariańska.

 

 

LEGIA FIT - GLUTENFREE

Legia Fit - GlutenFree jest dietą, z której eliminujemy zboża zawierające gluten, czyli pszenicę i wszystkie jej odmiany jak orkisz czy kamut, żyto, jęczmień oraz owies zanieczyszczony glutenem. Zastępujemy je kaszami bezglutenowymi np. komosą ryżową, kaszą gryczaną czy kaszą jaglaną oraz mąkami kukurydzianą, ryżową, gryczaną oraz mieszankami bezglutenowymi dostępnymi na rynku.

 

Jest to dieta składająca się z 5 posiłków tak jak dieta podstawowa Basic Pack, o takich samych kalorycznościach – 1200, 1500, 1800, 2100 kcal oraz możliwa jest w wersji Work Pack, z trzema posiłkami. Ma takie same wartości odżywcze jak dieta podstawowa.

 

Przeznaczona jest dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą np. z powodu nietolerancji lub alergii lub nie chcą spożywać glutenu. Nie jest przeznaczona dla osób chorujących na celiakię.

 

 

 

LEGIA FIT - LACTOSEFREE

Legia Fit - Lactose Free jest dietą, z której eliminujemy produkty zawierające laktozę, czyli cukier mleczny. Zastępujemy je produktami o obniżonej zawartości laktozy, które są dostępne na rynku.

 

Jest to dieta składająca się z 5 posiłków tak jak dieta podstawowa Legia Fit - Basic, o takich samych kalorycznościach – 1200, 1500, 1800, 2100 kcal. Ma takie same wartości odżywcze jak dieta podstawowa. 

 

Przeznaczona jest dla osób, które z przyczyn zdrowotnych nie mogą spożywać laktozy.

 

 

Więcej informacji:

Cennik: Tydzień (poniedziałek - piątek) wybranej diety:
1200 kcal - 335 PLN
1500 kcal - 355 PLN
1800 kcal - 365 PLN
2100 kcal - 385 PLN
2500 kcal - 405 PLN
3000 kcal - 430 PLN
3500 kcal - 455 PLN


Uwaga: istnieje możliwość zamówienia diety tylko w modelu tygodniowym (poniedziałek - piątek). Zamówienia i opłacenie powinno nastąpić najpóźniej do czwartku w poprzedzającym dystrybucję diety tygodniu.

 

Dowóz diety:
- Warszawa i okolice - strefa zielona - gratis
- Strefa pomarańczowa - dopłata do każdego tygodnia: 25 PLN
- Strefa czerwona - dopłata do każdego tygodnia: 60 PLN

Sprawdź w jakiej strefie mieszkasz - KLIKNIJ BY OTWORZYĆ MAPĘ

 

Jak dokonać zakupu?
1. Zaloguj się na konto opiekuna przez adres http://panel.legiasoccerschools.pl gdzie loginem jest Twój adres mailowy (jeśli nie masz jeszcze konta pod tym samym adresem je utworzysz).
2. Po zalogowaniu przejdź do zakładki „Sklep Legia Soccer Schools”.
3. Wybierz zawodnika, dla którego chcesz dokonać zakupu.
4. Wybierz z listy dział LEGIA FIT i interesującą Cię kaloryczność oraz model diety i zaakceptuj zakup kliknięciem „Zamawiam” na dole strony.
5. Wybrane produkty zostaną doliczone do Twojego salda a historię zamówień i co było zamawiane możesz zobaczyć w widoku „Płatności” w tabelce „Produkty”.
6. Jeśli mieszaksz poza strefą zieloną (sprawdź w jakiej strefie mieszkasz - KLIKNIJ BY OTWORZYĆ MAPĘ) dokonaj zakupu dodatkowego produktu "Transport diety".

 

Uwaga: istnieje możliwość zamówienia diety tylko w modelu tygodniowym (poniedziałek - piątek). Zamówienia i opłacenie powinno nastąpić najpóźniej do czwartku w poprzedzającym dystrybucję diety tygodniu.

 

Konsultacje z dietetykiem i badania:

W celu dobrania odpowiedniej kaloryczności zakup każdej diety może być poprzedzony konsultacją z dietetykiem pierwszej drużyny Legii Warszawa Wojciechem Zepem. Koszt konsutlacji: 120 PLN.

 

Wykup profesjonalne badania krwi oraz składu ciała wykonywane przez dietetyka pierwszej drużyny Legii Warszaawa Wojciecha Zepa. Więcej o badaniach - KLIKNJ TUTAJ. Koszt badań: 199 PLN.

 

W cenie diety możliwe jest wykluczenie produktów, których nie lubimy lub na które jesteśmy uczuleni oraz zaznaczenie, że np. nie lubimy zup mlecznych i zamiana ich na np. kanapki.

 

Kontakt: tel.: 22 311 20 17 lub dieta@legiafit.pl.

  

ZAPISZ SIĘ NA TRENINGI- KLIKNIJ

ZAMÓW DIETĘ LEGIA FIT - KLIKNIJ 
BADANIE SKŁADU CIAŁA ORAZ KONSULTACJA DIETETYCZNA - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

Inne przykładowe posiłki diety LEGIA - FIT

  

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube