Zapisz swoje dziecko na tren... Skorzystaj z treningu GRATIS... Zimowe Obozy Legii - ruszyły...

AKTUALNOŚCI

2020-03-20 16:22

#zostanwdomu i wygrywaj nagrody od TCL!

Autor: LW

Od czwartku, 19 marca, ruszamy z serią konkursów. Śledźcie nasze media społecznościowe!

Legia Warszawa wraz ze swoim partnerem, firmą TCL ogłaszają, że od czwartku 19 marca, do końca miesiąca na klubowym Facebooku pojawiać się będą konkursy, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody!

 

Dla każdego coś dobrego! Dla najmłodszych - Smartwatche. Ale uwaga! To nie są zwykłe zegarki! Są proste w obsłudze, mają funkcję wideorozmów czy czatu z emotikonami, wiadomościami audio oraz możliwością wysyłania zdjęć.

 

Dla starszych - słuchawki. Z uwagi na sytuację, w której obecnie się znaleźliśmy, duża część naszych kibiców pracuje zdalnie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nasz partner, firma TCL, proponuje również słuchawki, które idealnie sprawdzą się nie tylko w słuchaniu muzyki, ale także podczas wideokonferencji czy rozmów służbowych. 

 

Brzmi dobrze? Zatem bierzcie udział w konkursach i zgarniajcie nagrody! Powodzenia!

 

Na początek konkurs nr 1. Zaprojektuj własny szalik! Do wykonania zadania możesz wykorzystać naszą kolrowankę z misiem - do pobrania w TYM miejscu - lub narysować go samemu. Zdjęcie swojego projektu wyślij w komentarzu pod postem konkursowym na naszym Facebooku.

 

Regulamin dostępny jest TUTAJ.

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube