Uroczysty TRENING NA PŁYCIE ... Trenuj w Legii! Wiosenny nab... Rocznik 2018 - nowe pokoleni...

AKTUALNOŚCI

2020-11-04 10:38

Zamów analizę gry piłkarza!

Autor: Legia Soccer Schools

Wykupiłeś udział swojego podopiecznego w Turnieju Talentów Piłkarskich, które już 11 listopada 2020 r. odbędą się przy Ł3? Skorzystaj z naszej propozycji wykonania szczegółowej analizy jego boiskowych poczynań podczas tego wydarzenia i dowiedz się więcej o jego aktualnej formie oraz w jaki sposób ją poprawić.

Projekt Legia Analysis ma na celu zwiększenie świadomości zawodników oraz ich rodziców na potrzeby jakie niesie za sobą gra w piłkę nożną oraz chęć nieustannej poprawy własnych umiejętności.

 

Stawanie się lepszym każdego dnia jest możliwe dzięki pogłębionej analizie własnych poczynań na boisku. Obecna technologia pozwala nam na sprawne kontrolowanie wszelkich zachowań zawodnika podczas gry oraz odpowiednią interpretacje tych poczynań, co może skutkować zwiększoną świadomością zawodnika, opiekuna oraz trenerów prowadzących młodego piłkarza.

 

Co otrzymasz w cenie:
- Raport tekstowy/wykresowy z takimi danymi zawodnika jak: całkowity pokonany dystans, sprinty dystans, prędkość maksymalna, pokonany dystans na minutę, przyspieszenia, obciążenia.
- Konsultacja ze specjalistą z działu analizy by omówić wyniki raportu zawodnika (czas trwania rozmowy ok. 15 min. w formie zdalnej - platforma ZOOM).

 

Uwaga:
Przygotowany pakiet analizy zostanie Państwu udostępniony do 5 dni roboczych od momentu zakończenia turnieju.

 

Koszt wykonania analizy dla jednego zawodnika - 159 zł.

 

Jak dokonać zakupu:

1. Zaloguj się do Panelu Opiekuna na http://panel.legiasoccerschools.pl gdzie loginem jest Twój adres mailowy.
2. Przejdź do Sklepu Legia Soccer Schools wybierz zawodnika, którego zapisałeś na turniej i dokonaj zakupu usługi analizy wybierając z działu "Turnieje" produkt „Analiza gry piłkarza - turniej 11 listopada 2020 r.”.

 

Wartość wybranego produktu jest doliczana do salda zawodnika, a historię zamówień i co było zamawiane możesz zobaczyć w widoku „Płatności” w tabelce „Produkty”. Płatności dokonujesz na indywidualne konto zawodnika wygenerowane podczas procesu rejestracji.

 

Do zobaczenia na boisku!

 

Uwaga: liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń i płatności.

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube