Zapisz swoje dziecko na tren... Skorzystaj z treningu GRATIS... Zimowe Obozy Legii - ruszyły...

AKTUALNOŚCI

2019-07-12 12:06

Wymiana murawy na bocznym boisku przy Ł3

Autor: Kamil Majewski Fot. Mateusz Kostrzewa, Janusz Partyka

Na bocznym boisku przy ulicy Łazienkowskiej trwają intensywne prace związane z wymianą sztucznej murawy. Dla klubu oraz Legia Soccer Schools to bardzo ważna kwestia, ponieważ, niezależnie od pory roku, na tym boisku trenuje większość naszych drużyn.

Sztuczna murawa, która zostanie położona na bocznym boisku to produkt renomowanej firmy Desso - iDNA X 60-13,5. Nowa trawa, podobnie jak poprzednia, będzie miała 60 mm wysokości i zostanie wypełniona kwarcem oraz EPD z recyklingu.

 

 

- Nawierzchnia cieszy się świetną opinią. Oprócz walorów sportowych jest ceniona za znakomite parametry wytrzymałościowe, co w naszym przypadku ma ogromne znaczenie patrząc na obciążenie tego boiska. Jesteśmy przekonani, że posłuży nam równie długo i dobrze jak poprzednia murawa - mówi Łukasz Lipiec, kierownik zespołu obsługi technicznej.

 

 

Za proces wymiany odpowiedzialna jest firma Interhall posiadająca wieloletnie doświadczenie w pracy z obiektami tego typu. - Prace potrwają około miesiąca. Jeśli na przeszkodzie nie staną warunki atmosferyczne, planujemy zakończyć prace najpóźniej 20 lipca. Na chwilę obecną pracujemy zgodnie z założonym harmonogramem - kończy Lipiec.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube