Obozy Legii Lato 2020 - rusz... Zapisz swoje dziecko na tren... Skorzystaj z treningu GRATIS...

AKTUALNOŚCI

2020-05-18 20:09

Wróciliśmy do treningów!

Autor: Legia Soccer Schools Fot. Mateusz Kostrzewa

Po ponad dwóch miesiącach przerwy w zajęciach na prawdziwych boiskach - wróciliśmy! Dziś odbyły się pierwsze treningi w naszych programach piłkarskich! Radość, ulga, spełnione nadzieje - takie uczucia towarzyszyły dziś dzieciom i trenerom, którzy z wirtualnych boisk i treningów on-line przenieśli się na zieloną murawę.

W pierwszej połowie marca 2020 r., wszyscy znaleźliśmy się w nowej i niespodziewanej sytuacji, która zmieniła sposób w jaki do tej pory funkcjonowaliśmy. Zdajemy sobie sprawę jak dużym wyzwaniem ten czas był dla Waszych dzieci i dla Was, jako rodziców.

 

Za nami miesiące dzielnej postawy w walce o zwycięstwo w trudnym meczu „Legia vs Wirus” i pozostawienie wirtualnego boiska na rzecz tego prawdziwego, które kochamy i za którym każdy z nas bardzo tęsknił.

 

Teraz już wiemy, że ten narzucony nam bez naszej zgody przeciwnik się poddaje, słabnie co pozwala nam na powrót do wytężonych treningów choć wciąż z zachowaniem restrykcyjnych epidemiologicznych wytycznych. Dezynfekcja sprzętu treningowego, rękawiczki i maski czy utrzymywanie bezpiecznych odległości to tylko niektóre z nich.

 

Na boiska wracamy dziś ze zdwojoną siłą i motywacją jeszcze większą niż kiedykolwiek wcześniej.
Dziękujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom obecnym na pierwszych po przerwie zajęciach za zaangażowanie i przestrzeganie sanitarnych zasad. Jesteśmy przekonani, że z treningu na trening będzie nas coraz więcej!

 

Wkrótce zaczniemy zajęcia w lokalizacjach w całej Polsce i w każdym projekcie! Trenujcie razem z nami!

 ZAPISZ SWOJE DZIECKO NA TRENINGI W LEGII - KLIKNIJ

 KUP MASECZKI LEGIA SOCCER SCHOOLS I POMAGAJ SENIOROM - KLIKNIJ

  

 

ZAPISZ SWOJE DZIECKO NA TRENINGI W LEGII - KLIKNIJ

 

KUP MASECZKI LEGIA SOCCER SCHOOLS I POMAGAJ SENIOROM - KLIKNIJ

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube