Legionowo

AKTUALNOŚCI

2018-04-09 13:31

Wielkie otwarcie w Legionowie już za nami!

Autor: Legia Soccer Schools Legionowo Fot. Mariusz Sokalski

W minioną niedzielę, 8 kwietnia, odbyło się wielkie otwarcie Piłkarskich Przedszkoli Legii Warszawa w Legionowie. W inauguracyjnych zajęciach wzięło udział ponad 30 dzieci, ubranych w stroje Legii Warszawa!

Zdjęcia z otwarcia Legia Soccer Schools w Legionowie

 

Zapisz swoje dziecko do Przedszkoli Legii w Legionowie- KLIKNIJ TUTAJ!

 

W niedzielny poranek, najmłodsi bohaterowie premierowego treningu pojawili się wraz ze swoimi opiekunami, na boisku przy ulicy Zegrzyńskiej 3. Piękna pogoda, uśmiechy na twarzach małych piłkarzy i ich rodziców oraz oczywiście piękne stroje w barwach naszego klubu Legii Warszawa.

 

 

Zanim najmłodsi mogli rozpocząć wyczekiwany trening, odbyła się krótka ceremonia otwarcia. W uroczystym otwarciu uczestniczył Prezydent Legionowa - Pan Roman Smogorzewski, radny Legionowa - Pan Przemysław Cichocki oraz przedstawiciele Legia Soccer Schools - Adam Orlikowski i Marcin Harasimowicz.

 

 

Następnie odbyła się krótka rozgrzewka taneczna z udziałem dzieci i ich rodziców przeprowadzona przez trenera Mateusza Salwę. Nasi Legioniści oraz ich rodzice świetnie poradzili sobie z prostym układem tanecznym ułożonym do piosenki Bills.

 

 

Trening prowadzony był jednocześnie na trzech wydzielonych boiskach, a w zajęciach wzięło udział ponad 30 Legionistek i Legionistów! 

Po zajęciach wszystkie grupy wykonały wspólny okrzyk 1,2,3 Legia, a po nim cztery pary rodzic-dziecko, otrzymały szansę wygrania oryginalnej koszulki meczowej Legii w konkursie, który standardowo kończy każdy premierowy trening. Dodatkowo dwoje małych Legionistów w naszym losowaniu otrzymało piłkę oraz koszulkę z podpisami zawodników reprezentacji Polski z ostatniego zgrupowania.

 

 

Kolejne spotkanie na boisku już w najbliższą niedzielę - zapraszamy!

 

Zapisz swoje dziecko do Przedszkoli Legii w Legionowie- KLIKNIJ TUTAJ!

MULTIMEDIA
MIEJSCE TRENINGÓW
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube