Zapisz swoje dziecko na tren... Zimowe Obozy Legii - ruszyły... Skorzystaj z treningu GRATIS...

AKTUALNOŚCI

2019-08-02 15:57

Warszawa Pamięta!

Autor: JP Fot. Janusz Partyka, video: Jakub Goliński

Jak co roku, 1 sierpnia o godz. 17., Warszawa się zatrzymała. Tym razem po raz 75., by oddać hołd tym, którzy walczyli o naszą wolność. Chwała Bohaterom, którzy zginęli za nasze miasto latem i jesienią 1944 roku.

Hołd Powstańcom oddali także zawodnicy i zawodniczki Legia Soccer Schools:

 

 

Wspólne przeżywanie zadumy, przemyślenia o warszawskich Powstańcach, tradycyjnie zaczęły się w Centrum, na Rondzie Dmowskiego. Ale punktualnie o godzinie 17. cała Warszawa zatrzymała się na minutę, aby oddać hołd walczącym Powstańcom. Wśród Warszawiaków - jak co roku - nie zabrakło barw Legii Warszawa.

 

 

Jak co roku można było usłyszeć wyjące syreny alarmowe, klaksony samochodów kierowców, którzy zatrzymali się, by wspólnie uczcić pamięć uczestników walk z 1944 roku. Chwilę po godzinie „W” rondo zapłonęło setkami rac i dymów w kolorze białym i czerwonym, które unosiły się wysoko ponad miastem. Tak Warszawa oddała hołd swoim Bohaterom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

Legia Soccer Schools na YouTube